Etui Pinlo Slice 3 Black dla iPhone 6 /6S

dla iPhone 6 /6S

Producent: Pinlo | Kod produktu: PI6PTSLIK

-78% WYPRZEDAŻ

Cena brutto:

19,99 zł

Cena netto: 16,25 zł

Stara cena:

89,00 zł
Czas dostawy Dostępny w magazynie
- Gwarancja brak gwarancji
Wyprzedaż, zniszczone opakowanie zew.
 
 
 
Klasyczne i oryginalne 
 
Pinlo jest pionierem w dziedzinie tworzenia wysokiej jakości, cienkich i wytrzymałych etui, Seria Slice 3 została wyprodukowany dzięki rewolucyjnej japońskiej technologii wtrysku tworzyw sztucznych. Gwarantuje ona najwyższą jakość i doskonałą precyzję. 
 
Wyjątkowo cienkie - tylko 0,4 mm grubości 
 
Slice 3 od Pinlo ma zaledwie 0,4 mm grubości, to najcieńsze etui na świecie. Mimo to chroni iPhone'a 6 / 6S przed zarysowaniem i innymi szkodliwymi czynnikami, na które telefon jest narażony podczas codziennego użytku. 
 
Waży tylko 5 g 
 
Obecność Slice 3 na smartfonie jest prawie niezauważalna. Ważąc zaledwie 5 g nie obciąża kieszeni użytkownika. Nadal jednak pozostaje maksymalnie wytrzymałe dzięki zastosowaniu materiałów o najwyższej jakości.
 
Przezroczyste, kolorowe, impregnowane 
 
Kolorowe etui jest częściowo przezroczyste. Dzięki temu nadal możesz cieszyć się widokiem iPhone'a. Miękkie w dotyku wnętrze zapewnia najlepszą ochronę twojemu urządzeniu. 
 
Dołączona folia ochronna na ekran 
Folię ochronną można łatwo  założyć na ekran iPhone'a używając dołączonego aplikatora. Folia nie tylko chroni ekran przez zarysowaniem, ale też redukuje odbicia światła. 
 
  • Gwarancja:
    brak gwarancji
  • Miejsce gwarancji:
    Autoryzowany Serwis Producenta
  • Producent:
    Pinlo
 

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry