• Zestaw Kamera GoPro Hero 8 Black + Ładowarka Dual Charger + Bateria - zdjęcie 1

Zestaw Kamera GoPro Hero 8 Black + Ładowarka Dual Charger + Bateria

Promocyjny zestaw

Cena brutto:

2 138 zł

Cena netto: 1 738,21 zł

Nowa kamerka od GoPro! Hero 8 Black razem w zestawie z ładowarką Dual Charger wraz z dodatkową baterią.

Dzięki udoskonalonej konstrukcji kamera łatwo mieści się w kieszeni, a wbudowane, składane zaczepy sprawiają, że wymiana uchwytów trwa jedynie kilka sekund. Opcjonalne akcesorium Media Mod pozwala rozbudować kamerę o dodatkowe elementy wyposażenia, takie jak oświetlenie, mikrofon zewnętrzny czy dodatkowy ekran.
 
HyperSmooth 2.0
Obraz jeszcze nigdy nie był tak płynny. HERO8 Black ma trzy poziomy stabilizacji: standardowy, wysoki i zwiększony; możesz więc wybrać najlepszą opcję dla siebie. Uzyskaj najszerszy możliwy widok lub zwiększ poziom stabilizacji, aby nagrywać wyjątkowo płynne filmy kamerą HERO. Co więcej, stabilizacja HyperSmooth działa w przypadku każdej rozdzielczości i liczby klatek na sekundę, a w aplikacji dostępna jest także funkcja poziomowania2.

TimeWrap 2.0
Nagrywaj niezwykle stabilne filmy poklatkowe, będąc cały czas w ruchu. Funkcja TimeWarp automatycznie dopasowuje szybkość nagrywania na podstawie ruchu, wykrytej scenerii oraz oświetlenia. Możesz też ograniczyć ten efekt poprzez zwolnienie do czasu rzeczywistego, by rozkoszować się ciekawymi chwilami, a potem ponownie przyspieszyć akcję jednym dotknięciem.LiveBurst
Nagrywaj obraz przez 1,5 sekundy przed wykonaniem zdjęcia oraz po jego wykonaniu, a następnie wybierz pojedynczą klatkę jako swoje idealne zdjęcie lub podziel się z innymi wspaniałym minifilmem.

SuperFoto + HDR
Rób oszałamiające zdjęcia w rozdzielczości 12 MP z ulepszoną technologią HDR (w ruchu lub w miejscu) i ograniczonym efektem rozmycia oraz doskonałą szczegółowością obrazu nawet w słabym świetle.Filmy poklatkowe nocne
Nagrywaj niesamowite filmy poklatkowe nocą w 4K, 2,7K 4:3, 1440p lub 1080p — przetworzone za pomocą samej kamery.
Obiektywy cyfrowe: Dzięki nowym obiektywom cyfrowym kadrowanie ujęć jest bardzo
łatwe. Od teraz możesz przełączać między następującymi trybami: wąski, liniowy, szeroki i SuperView.

Transmisja na żywo w 1080p
Dziel się emocjami na żywo. Uruchom transmisję na żywo w mediach społecznościowych w 1080p, podczas nagrywania aktywuj stabilizację HyperSmooth za pomocą aplikacji GoPro, a na koniec zapisz nagranie na karcie SD.Sterowanie głosowe
Użyj mocy swojego głosu i korzystaj z 14 dostępnych poleceń, takich jak „GoPro, take a photo”. Nawet gdy kamera jest wyłączona, komenda „GoPro, turn on” zadziała. HERO8 Black rozpoznaje polecenia w języku: angielskim (USA, Wielka Brytania, Australia i Indie), chińskim (mandaryński), francuskim, hiszpańskim (Europa i Ameryka Północna), japońskim, koreańskim, niemieckim, portugalskim (Brazylia), rosyjskim, szwedzkim oraz włoskim.
 
W zestawie:
  • Kamera HERO8 Black
  • Akumulator
  • Mocowanie samoprzylepne do powierzchni zakrzywionych
  • Klamra mocowania + śruba skrzydełkowa
  • Kabel USB-C
  • Promocyjny dodatek: GoPro Dual Battery Charger + Bateria
 

Ładowarka GoPro Dual Battery Charger + Bateria

Wygodnie ładuj baterie swojej kamery HERO 5/6/7/8 za pomocą Dual Battery Charger, jedynej ładowarki GoPro, która pozwoli ci naładować dwie baterie jednocześnie. Kompatybilna z większością zasilaczy USB, GoPro Auto lub Wall Charger (sprzedawane oddzielnie) lub złączem komputerowym. W zestawie zapasowa bateria litowo-jonowa 1220 mAh do twojej kamery HERO5/6.

Wygodne, równoczesne ładowanie dwóch akumulatorów do kamery HERO5/6/7/8 Black przy użyciu ładowarki na dwa akumulatory. Ładowanie przez dowolny port USB. Nawet o 45% szybsze ładowanie dzięki zastosowaniu ładowarki GoPro Supercharger (międzynarodowa ładowarka z dwoma portami). O statusie naładowania informują dwa wskaźniki LED. W komplecie zapasowy akumulator litowo-jonowy 1220 mAh do kamery HERO 5/6/7/8 Black.
 
 
Do góry