Aktualności

Apple iPhone 15 Rzeszów Warszawa

Apple oficjalnie zapowiedziało nowe iPhone'y!

Data dodania: 13.09.23


Zgodnie z przeciekami podstawowy iPhone 15 zaoferuje nam przybliżoną specyfikację do iPhone'a 14 Pro – będzie on dysponował procesorem A16 Bionic. 
Po raz pierwszy również, nie uświadczymy w podstawowych modelach klasycznego wycięcia u góry ekranu a dostaniemy w zamian dynamiczną wyspę znaną z modeli pro z zeszłego roku. 
Warto również wspomnieć, że nawet zwykły iPhone 15 będzie miał obiektyw główny 48 Mpx.

Co się zaś tyczy dania głównego czyli iPhone'a 15 Pro oraz Pro Max, to w nich dostaniemy już zupełnie nowy chipset A17 Pro. 
Ma on zapewnić dużo większą moc oraz wydajność energetyczną. Nowy procesor to również furtka dla osób lubiących sobie pograć.  
Wydajność sprzętowego ray-tracingu w chipsecie A17 ma być cztery razy wyższa, niż w przypadku A16, który korzystał z software'owego ray-tracingu.
Design nowych iPhone'ów również uległ lekkim zmianom a ta widoczna jest głównie w obudowie urządzenia – ma być ona wykonana ze stopów tytanu, które zapewnić mają świetną ochronę i lepsze wrażenia z użytkowania. 
Natomiast w miejscu dawnego przełącznika do wyciszania telefonu pojawi się teraz tzw. "action button" czyli przycisk który pozwoli na uruchamianie własnych skrótów które będziemy mogli sobie swobodnie ustawiać. 

I to by było z grubsza na tyle jeśli chodzi o nowe iPhone'y. 
Trafią one do sprzedaży już 22 września a kupić będzie je można oczywiście w TiO, tak więc zachęcamy do składania zamówień! 

Zamówienia / PreOrdery można składać mailowo na mh@tio.pl podając model, pojemność oraz kolor, plus swoje dane kontaktowe.
lub skorzystacjie z poniższego linka:
https://www.tio.pl/preorder-iphone-15.html
 
Do góry