Etui do iPhone 14 Plus UAG Essential Armor z MagSafe - bezbarwne

Producent: UAG | Kod produktu: IEOUEAMXMSFI

Cena brutto:

189 zł

Cena netto: 153,66 zł

Czas dostawy Dostępny dostawa + 2-3 dni
- Gwarancja brak gwarancji

Etui do iPhone 14 Plus UAG Essential Armor z MagSafe - bezbarwne

AMORTYZACJA WSTRZĄSÓW UAG ESSENTIAL ARMOR zapewnia amortyzację wstrząsów podczas upadku iPhone’a. Zewnętrzna struktura etui posiada specjalny wzór o strukturze heksagonów, który sprawia, że siła uderzenia zostaje rozłożona na powierzchni obudowy, dzięki czemu samo urządzenie nie ulega uszkodzeniu. PODWÓJNA OCHRONA Gumowe wzmocnienia na krawędziach i narożnikach obudowy dodatkowo chronią miejsca najbardziej narażone na powstawanie defektów. Możesz mieć pewność, że w żadnym przypadku - ani wypadku - Twój iPhone nie dozna uszkodzenia. Ochrona przed upadkiem z wysokości 3,6 metra BEZ RYS Bez obaw odkładaj i przesuwaj telefon na blacie biurka, stołu lub innej płaskiej powierzchni.
Konstrukcja ESSENTIAL ARMOR w pełni uwzględnia ochronę ekranu i dzięki podwyższonym, gumowym krawędziom wokół ekranu i aparatu, chroni je przed powstawaniem rys.
Etui posiada właściwości antybakteryjne MAGSAFE Dzięki wbudowanemu w etui magnetycznemu modułowi,
ESSENTIAL ARMOR jest kompatybilne z płatnościami Apple Pay oraz funkcjonalnością MagSafe.
MagSafe zapewnia dokładne umiejscowienie telefonu w punkcie ładowania na ładowarce bezprzewodowej. Wystarczy, że przyłożysz telefon do matrycy ładowarki, a oba urządzenia idealnie się do siebie przyciągną i dopasują zapewniając stabilne ładowanie.
OCHRONA POTWIERDZONA CERTYFIKATAMI Zgodność z wojskowym standardem MIL STD 810G 516.6, określającym stopień odporności na wstrząsy w razie upadku

Parametry

 • Waga:
  0.10 kg
 • Gwarancja:
  brak gwarancji
 • Miejsce gwarancji:
  Brak
 • Producent:
  UAG
 • Kolor:
  Bezbarwne
 • Pasuje do:
  iPhone 14 Plus

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry