Etui do iPhone 14 Pro Max UAG Monarch - granatowe (mallard)

Producent: UAG | Kod produktu: 114035115555

Cena brutto:

219 zł

Cena netto: 178,05 zł

Czas dostawy Dostępny dostawa + 2-3 dni
12 Gwarancja 12 miesięcy

UAG Monarch - najmocniejsze etui z 5 warstwami ochronnymi

Konstrukcja UAG Monarch zbudowana jest z 5 warstw, które w połączeniu, tworzą synergiczny mechanizm całkowitego pochłaniania wstrząsów. Oznacza to, że podczas zderzenia telefonu w obudowie Monarch z twardym podłożem - nawet z wysokości 6m! - cała siła uderzenia zostaje rozłożona na powierzchni obudowy, a samo urządzenie pozostaje nietknięte.

To, co czyni Monarch jedną z najmocniejszych serii marki UAG to innowacyjna konstrukcja, zbudowana aż z 5 warstw ochronnych:

 1. Twarda powłoka zewnętrzna osłona pochłania siłę uderzenia, blokując przenikanie do głębszych warstw obudowy
 2. Skóra licowa najwyższej jakości solidna skóra wkomponowana w konstrukcję obudowy zapewnia jej wytrzymałość oraz długą żywotność
 3. Płytka z poliwęglanu ta część nadaje sztywność wszystkim pozostałym warstwom
 4. Elementy metalowe metalowe śruby łączą i zabezpieczają wszystkie warstwy obudowy
 5. Odporna na uderzenia guma elastyczna guma TPU zapewnia amortyzacje i minimalizuje wstrząsy

Bez obaw odkładaj i przesuwaj telefon na blacie biurka, stołu lub innej płaskiej powierzchni. Dzięki podwyższonym, gumowym krawędziom wokół ekranu i aparatu, Monarch chroni je przed powstawaniem rys. Występujące na krawędziach etui trojwymiarowy wzór ma za zadanie minimalizację poślizgu, aby smartfon pewnie trzymał się w dłoni. Dlatego Monarch gwarantuje pewność uchwytu i komfort korzystania z telefonu nawet w trudnych warunkach. Przyciski oraz przełącznik wyciszenia w telefonie chronione są przed kurzem przez precyzyjnie zaprojektowane, ruchome elementy obudowy, które zapewniają wygodne korzystanie z funkcji telefonu. Gumowe wzmocnienia na krawędziach obudowy tworzą charakterystyczne dla marki UAG mocne akcenty, zabezpieczają elementy telefonu najbardziej narażone na uszkodzenia.

UAG Monarch jest kompatybilne z ładowaniem bezprzewodowym i posiada certyfikaty potwierdzające zgodność z wojskowym standardem MIL STD 810G 516.6, określającym stopień odporności na wstrząsy w razie upadku.

Parametry

 • Waga:
  0.13 kg
 • Gwarancja:
  12 miesięcy
 • Miejsce gwarancji:
  Serwis TiO
 • Producent:
  UAG
 • Kolor:
  Granatowy
 • Pasuje do:
  iPhone 14 Pro Max

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry