Apple gładzik Magic Trackpad 2

MJ2R2

Producent: Apple | Kod produktu: MJ2R2ZM/A

Cena brutto:

662 zł

Cena netto: 538,02 zł

Apple gładzik Magic Trackpad 2 

Przeprojektowany gładzik Magic Trackpad 2 ma wbudowany akumulator do wielokrotnego ładowania i po raz pierwszy oferuje technologię Force Touch użytkownikom komputerów stacjonarnych. Cztery czujniki pod powierzchnią gładzika reagują na kliknięcie w dowolnym miejscu i na subtelne różnice w sile nacisku. Twoje palce mogą dzięki temu wywoływać więcej funkcji niż dotąd i jeszcze bardziej przybliżyć Cię do treści widocznej na ekranie. Magic Trackpad 2 ma także szklaną powierzchnię sięgającą do samych jego krawędzi ? prawie o 30 procent większą niż w poprzedniej generacji gładzika. Nowy gładzik jest też niższy. Taka konstrukcja sprawia, że przewijanie treści i nawigowanie gestami machnięcia jest jeszcze skuteczniejsze i bardziej komfortowe. Magic Trackpad 2 automatycznie łączy się w parę z komputerem Mac, więc od razu możesz przystąpić do pracy. Akumulator po naładowaniu zapewnia gładzikowi energię do działania przez około miesiąc, a nawet dłużej.

Większa kontrola w Twoich rękach

Gładzik Magic Trackpad oferuje zupełnie nowy sposób sterowania zawartością komputera stacjonarnego Mac. Wykonywanie gestów zapewnia prawdziwą interakcję z zawartością ekranu. Czujesz bliskość treści, a poruszanie się po ekranie jest zupełnie naturalne. Machnięcia na stronach na ekranie przypominają przewracanie kartek w czasopiśmie, a funkcja przewijania z efektem bezwładności wyczuwa impet, z jakim poruszasz palcami podczas przesuwania stron w górę i w dół.

Im częściej dotykasz, tym bardziej go kochasz

Twoje palce zakochają się w gładziku Magic Trackpad. Jest on wykonany z gładkiego, odpornego na ścieranie szkła, którego dotykanie sprawia ogromną przyjemność. Powierzchnia niemal o 80 procent większa od gładzika wbudowanego w MacBooku Pro zapewnia mnóstwo miejsca na wykonywanie gestów. Cała powierzchnia gładzika Magic Trackpad jest przyciskiem, dlatego możesz klikać obiekty tak samo jak za pomocą tradycyjnej myszy. Gładzik Magic Trackpad ma tę samą wysokość i ten sam kąt nachylenia co klawiatura bezprzewodowa Apple, dzięki czemu możesz przesuwać rękę z gładzika na klawiaturę jednym płynnym ruchem.

Technologia Bluetooth

Gładzik Magic Trackpad łączy się z komputerem Mac za pośrednictwem sieci bezprzewodowej Bluetooth. Używając go razem z klawiaturą bezprzewodową Apple, możesz mieć uporządkowane miejsce pracy bez plątaniny kabli. A jeśli zechcesz odejść od biurka, gładzik Magic Trackpad utrzyma niezawodne i bezpieczne połączenie nawet w odległości 10 m od komputera Mac.

 • Waga:
  2.00 kg
 • Gwarancja:
  12 miesięcy
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  Apple
 • Pasuje do komputera:
  iMac
  Mac mini
  Macbook 12
  Macbook Air 11
  Macbook Air 13
  Macbook Pro 13
  Macbook Pro 13,15 TouchBar
  Macbook Pro 15
 

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry