Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: Apple - monitory i grafika

Apple Thunderbolt Display 27-cali MC914ZE/B

MC914ZE/B

Producent: Apple | Kod produktu: UPAPP27C9140000

Cena brutto:

4 399 zł

Cena netto: 3 576,42 złTechnologia Thunderbolt.
On ją ma.

Technologia I/O Thunderbolt pozwala przesyłać dane między urządzeniami a komputerem z niespotykaną dotąd szybkością. Dwa kanały o przepustowości 10 Gb/s w obu kierunkach oznaczają, że Thunderbolt przesyła dane do 20 razy szybciej niż USB 2.0 i do 12 razy szybciej niż FireWire 800. Poza tym do jednego, małego portu możesz podłączyć nawet sześć urządzeń. Po raz pierwszy wszystkie te możliwości są dostępne za pośrednictwem portu wbudowanego wprost w monitor. To właśnie dlatego Apple Thunderbolt Display jest czymś więcej niż tylko pięknym ekranem.Najdoskonalsza stacja dokująca

Za sprawą portu Thunderbolt i złącza MagSafe monitor Apple Thunderbolt Display zmieni każdego notebooka Mac w kompletną stację roboczą.


Zobacz więcej.

27-calowy ekran panoramiczny z podświetleniem LED. Olśniewający to mało powiedziane.


Wielkie idee potrzebują wielkiego ekranu.

Podłącz swój komputer Mac z portem Thunderbolt do monitora Apple Thunderbolt Display, a uzyskasz panoramiczny obraz, który dostarczy Ci niezwykłych wrażeń. To ogromny, 27-calowy ekran z błyszczącą powłoką, o ?filmowych? proporcjach 16:9 i rozdzielczości, która robi wielkie wrażenie: aż 2560x1440. W ten sposób masz więcej miejsca do pracy z aplikacjami na MacBooku Air. Więcej pikseli w MacBooku Pro. I znakomity monitor do modelu iMac lub Mac mini.

Podświetlenie LED. Błyskotliwe.

Od razu pełna jasność. To jedna z wielkich zalet ekranu podświetlanego diodami LED. W przeciwieństwie do większości ekranów, które muszą się rozgrzać, aby osiągnąć maksymalną jasność, monitor z podświetleniem LED jest od razu aktywny i równo oświetlony. Podświetlenie LED zapewnia też bardziej precyzyjną kontrolę nad jasnością ekranu. Możesz zatem dokładnie wyregulować Thunderbolt Display do pracy w różnie oświetlonych pomieszczeniach.

Wbudowana kamera FaceTime HD i mikrofon.

Ponieważ monitor ma wbudowaną kamerę FaceTime HD i mikrofon, możesz wygodnie podłączyć do niego komputer stacjonarny lub notebooka Mac  z zamkniętą lub otwartą pokrywą  i prowadzić wideorozmowy w jakości HD lub robić zdjęcia za pomocą Photo Booth.

Idealny obraz pod każdym kątem.

Obraz na monitorze Thunderbolt Display wygląda wspaniale z każdego miejsca i pod każdym kątem, dzięki zastosowaniu technologii znanej jako In-Plane Switching (IPS). IPS pozwala uzyskać jasny obraz i wierne kolory  nawet jeśli patrzysz na ekran z boku.


 • Waga:
  10.00 kg
 • Gwarancja:
  12 miesięcy
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  Apple
 
Do góry