Etui do iPad Air 10,9 4/5 gen. Pipetto Origami No2 Pencil Shield - czerwone

Etui do iPad Air 10,9 4/5 gen. Pipetto Origami No2 Pencil Shield - czerwone

Jeśli należysz do osób, które lubią spokój ducha podczas korzystania z iPada i Apple Pencil lub Logitech Crayon, to nasze etui Origami Pencil Shield jest dla Ciebie.

Wyposażony we wszystkie te same pozycje i funkcjonalność podstawki 5 w 1, co nasz oryginalny, najlepiej sprzedający się projekt, to etui ma moc, jeśli chodzi o bezpieczeństwo zestawu dzięki ultra wytrzymałej powłoce chroniącej przed upadkiem, ochronnej magnetycznej pokrywie przedniej i wewnętrznemu ołówkowi Apple Pencil 2 / Schowek Logitech Crayon - który nie tylko chroni Apple Pencil 2, ale także umożliwia jego synchronizację i ładowanie w etui.

Origami Pencil Shield jest certyfikowanym standardem wojskowym (MIL-STD-810G) - najbardziej solidnym certyfikatem testowym, jaki może uzyskać etui. Został niezależnie przetestowany 26 razy w upadku na betonową powierzchnię z wysokości ponad 4 stóp (1,2 m) (z prawdziwym iPadem w środku) i wyszedł bez szwanku. Oprócz niesamowitej ochrony, jaką zapewnia Twojemu urządzeniu, nasze etui na iPada Air 4 jest również wykonane przy użyciu naszej nowej, niestandardowej gamy w 100% certyfikowanych materiałów antybakteryjnych / antybakteryjnych, które pomagają Cię chronić. Zostały stworzone przez wlanie środka przeciwbakteryjnego / antybakteryjnego do materiałów u źródła, dzięki czemu nigdy nie zostaną wytarte ani nie stracą mocy i pozostaną certyfikowane do zabijania 99,9% bakterii na obudowie w niezależnych testach laboratoryjnych pod kątem życie sprawy.

Styl składania „Origami” inteligentnego pokrowca „5 w 1” to nowa funkcja projektowa, bez której nie będziesz w stanie żyć.

Oferuje łącznie 5 różnych podstawek na iPada:

2 pozycje do pisania i przeglądania (takie same jak w przypadku Smart Cover firmy Apple);
2 dodatkowe pozycje składania, które tworzą stabilną szeroką podstawę (idealna do oglądania Netflix w łóżku lub na miękkich / niestabilnych powierzchniach);
Jeszcze 1 pozycja pionowa (idealna do połączeń FaceTime i wideo).

Parametry

 • Waga:
  0.20 kg
 • Gwarancja:
  brak gwarancji
 • Miejsce gwarancji:
  Brak
 • Producent:
  Pipetto
 • Kolor:
  Czerwony
 • Pasuje do iPad:
  iPad Air 4
  iPad Air 5

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry