Etui do iPad Air 10,9 4/5 gen. Pipetto Origami No2 Shield - Ciemny niebieski

Producent: Pipetto | Kod produktu: P044-113-Q

-51%

Cena brutto:

109 zł

Cena netto: 88,62 zł

Stara cena:

219 zł
**Najniższa cena od 30 dni: 119 PLN
Czas dostawy Dostępny w magazynie
- Gwarancja brak gwarancji

Etui do iPad Air 10,9 4/5 gen. Pipetto Origami No2 Shield - Ciemny niebieski


Jeśli należysz do osób, które lubią spokój ducha na iPadzie, to nasze etui Origami Pencil Shield jest dla Ciebie. Wyposażony w te same pozycje i funkcjonalność podstawki 5 w 1, co nasz oryginalny, najlepiej sprzedający się projekt. To etui ma moc, jeśli chodzi o bezpieczeństwo iPada, dzięki wyjątkowo wytrzymałej powłoce chroniącej przed upadkiem i ochronnej magnetycznej przedniej pokrywie - która nie tylko chroni ekran, ale także jest osadzona w powłoce z TPU, co zapewnia wytrzymałą, ale smukłą konstrukcję, która również umożliwia bezprzewodowe ładowanie Apple Pencil 2 z boku.

Tarcza Origami ma certyfikat standardu wojskowego (MIL-STD-810G) - najsolidniejszy certyfikat testowy, jaki może uzyskać etui. Został niezależnie przetestowany 26 razy w upadku na betonową powierzchnię z wysokości ponad 4 stóp (1,2 m) (z prawdziwym iPadem w środku) i wyszedł bez szwanku. Oprócz niesamowitej ochrony, jaką zapewnia Twojemu urządzeniu, nasze etui na iPada Air 4 jest również wykonane przy użyciu naszej nowej, niestandardowej gamy w 100% certyfikowanych materiałów antybakteryjnych / antybakteryjnych, które pomagają Cię chronić. Zostały stworzone przez wlanie środka przeciwbakteryjnego / antybakteryjnego do materiałów u źródła, dzięki czemu nigdy nie zostaną wytarte ani nie stracą mocy i pozostaną certyfikowane do zabijania 99,9% bakterii na obudowie w niezależnych testach laboratoryjnych pod kątem życie sprawy.

Styl składania „Origami” inteligentnego pokrowca „5 w 1” to nowa funkcja projektowa, bez której nie będziesz mógł żyć.

Oferuje łącznie 5 różnych podstawek na iPada:

 • 2 pozycje do pisania i przeglądania (takie same jak w przypadku Smart Cover firmy Apple);
 • 2 dodatkowe pozycje składania, które tworzą stabilną szeroką podstawę (idealna do oglądania Netflixa w łóżku lub na miękkich / niestabilnych powierzchniach);
 • Jeszcze 1 pozycja pionowa (idealna do połączeń FaceTime i wideo).

Parametry

 • Waga:
  0.10 kg
 • Gwarancja:
  brak gwarancji
 • Miejsce gwarancji:
  Brak
 • Producent:
  Pipetto
 • Kolor:
  Niebieski
 • Pasuje do iPad:
  iPad Air 10.9
  iPad Air 4
  iPad Air 5

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry