Etui do iPad Air 10,9/Pro 11 UAG Metropolis SE - czarne

Producent: UAG | Kod produktu: 12329X114040

Cena brutto:

279 zł

Cena netto: 226,83 zł

Czas dostawy Dostępny w magazynie
12 Gwarancja 12 miesięcy serwis producenta

Metropolis SE - efektowna ochrona Twojego iPada iPad Air 10,9 oraz iPad Pro 11!

UAG Metropolis SE to etui zaprojektowane z myślą o efektywności i efektowności w jednym. Dzięki swojej pancernie wytrzymałej konstrukcji, zapewnia stuprocentową ochronę urządzenia w każdych warunkach. Etui zostało stworzone z myślą o osobach aktywnych i wyróżnia się efektownym designem z mocnymi akcentami maksymalnego wzmocnienia na krawędziach. Ranty zabezpieczają elementy najbardziej narażone na uszkodzenia, a wzmocniony grzbiet obudowy nadaje dodatkową ochronę powierzchni Twojego urządzenia.

Etui Metropolis SE pełni również rolę podstawki, dzięki składanej okładce, przystosowując iPada do pracy pod wygodnym kątem w pozycji pionowej lub poziomej. Dodatkowo, etui posiada wbudowany uchwyt na Apple Pencil, kompatybilny z Apple Pencil Pairing/Charging, dzięki czemu po umieszczeniu rysika w uchwycie następuje automatyczne jego ładowanie.

Konstrukcja etui na miarę iPada posiada twardą powłokę zewnętrzną i miękkie wnętrze, służące jako amortyzacja urządzenia. Precyzyjnie wycięte otwory uwzględniają porty i przyciski urządzenia, a specjalne punkty zaczepienia umożliwiają zastosowanie regulowanego paska na ramię, gdy tablet nie jest używany lub podczas transportu. Etui Metropolis SE zostało wielokrotnie testowane w środowisku medycznym i może być czyszczone przy użyciu ściereczek i środków dezynfekujących klasy medycznej, co nie naraża jego właściwości.

Etui Metropolis SE uzyskało zgodność z wojskowym standardem MIL STD 810G 516.6, określającym stopień odporności na wstrząsy w razie upadku, co potwierdza jego skuteczną ochronę.

Parametry

 • Waga:
  0.40 kg
 • Gwarancja:
  12 miesięcy serwis producenta
 • Miejsce gwarancji:
  Serwis TiO
 • Producent:
  UAG
 • Kolor:
  Czarny
 • Pasuje do:
  iPad Air 10.9
  iPad Pro 11

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry