Etui do iPhone 14 MagSafe UAG Essential Armor MagSafe - bezbarwny

Producent: UAG | Kod produktu: IEOUEA14PMSFI

Cena brutto:

179 zł

Cena netto: 145,53 zł

Etui do iPhone 13/14 MagSafe UAG Essential Armor MagSafe - bezbarwny

AMORTYZACJA WSTRZĄSÓW UAG ESSENTIAL ARMOR zapewnia amortyzację wstrząsów podczas upadku iPhone’a.
Zewnętrzna struktura etui posiada specjalny wzór o strukturze heksagonów, który sprawia, że siła uderzenia zostaje rozłożona na powierzchni obudowy, dzięki czemu samo urządzenie nie ulega uszkodzeniu.
PODWÓJNA OCHRONA Gumowe wzmocnienia na krawędziach i narożnikach obudowy dodatkowo chronią miejsca najbardziej narażone na powstawanie defektów.
Możesz mieć pewność, że w żadnym przypadku - ani wypadku - Twój iPhone nie dozna uszkodzenia.

Ochrona przed upadkiem z wysokości 3,6 metra BEZ RYS Bez obaw odkładaj i przesuwaj telefon na blacie biurka, stołu lub innej płaskiej powierzchni.
Konstrukcja ESSENTIAL ARMOR w pełni uwzględnia ochronę ekranu i dzięki podwyższonym, gumowym krawędziom wokół ekranu i aparatu, chroni je przed powstawaniem rys.
Etui posiada właściwości antybakteryjne MAGSAFE Dzięki wbudowanemu w etui magnetycznemu modułowi, ESSENTIAL ARMOR jest kompatybilne z płatnościami Apple Pay oraz funkcjonalnością MagSafe.
MagSafe zapewnia dokładne umiejscowienie telefonu w punkcie ładowania na ładowarce bezprzewodowej.

Wystarczy, że przyłożysz telefon do matrycy ładowarki, a oba urządzenia idealnie się do siebie przyciągną i dopasują zapewniając stabilne ładowanie.
OCHRONA POTWIERDZONA CERTYFIKATAMI Zgodność z wojskowym standardem MIL STD 810G 516.6, określającym stopień odporności na wstrząsy w razie upadku

Parametry

 • Waga:
  0.10 kg
 • Gwarancja:
  brak gwarancji
 • Miejsce gwarancji:
  Brak
 • Producent:
  UAG
 • Kolor:
  Bezbarwne
 • Pasuje do:
  iPhone 13
  iPhone 14

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry