Etui do iPhone 14 Plus Incipio Grip MagSafe - Przeźroczyste

Producent: INCIPIO | Kod produktu: IPH-2014-CLR

-51%

Cena brutto:

79,00 zł

Cena netto: 64,23 zł

Stara cena:

159 zł
**Najniższa cena od 30 dni: 85,01 PLN
Czas dostawy Dostępny w magazynie
- Gwarancja brak gwarancji

Etui do iPhone 14 Plus Incipio Grip MagSafe - Przeźroczyste

Incipio Grip - obudowa ochronna do iPhone TECHNOLOGIA IMPACT STRUTS Etui do iPhone’a Incipio Grip charakteryzuje się niewiarygodną wytrzymałością, chroniąc twoje urządzenie przed skutkami nawet najmocniejszych uderzeń. Konstrukcja obudowy wyposażona jest w zaawansowaną technologię IMPACT STRUTS, która pochłania wstrząsy powstające podczas zderzenia z twardym podłożem z wysokości nawet 4,2 m. Dzięki temu, siła uderzenia podczas upadku zostaje rozłożona na powierzchni obudowy, pozostawiając twoje urządzenie nietknięte.

Etui Incipio Grip wyposażone jest w technologię antybakteryjną. Zapobiega rozwojowi 99,9% bakterii na swojej powierzchni. Trzymaj (się) pewnie Wielokierunkowy wzór na brzegach obudowy zapobiega wyślizgiwaniu się telefonu z dłoni. Zwiększa to pewność uchwytu, a co za tym idzie - wygodę korzystania z urządzenia. Jak zawsze, piękna Obudowa Incipio Grip to smukła warstwa ochronna, która w 100% chroni Twój telefon, ale sama, również odporna jest na zarysowania i odbarwienia. Niezależnie od czasu i warunków jej użytkowania, wygląda jak nowa.

Incipio Grip wykonana jest z materiałów pochodzących z recyklingu. BEZ RYS Bez obaw odkładaj i przesuwaj telefon na blacie biurka, stołu lub innej płaskiej powierzchni. Dzięki podwyższonym krawędziom wokół ekranu i aparatu, obudowa Incipio Grip chroni je przed powstawaniem rys.

Parametry

 • Waga:
  0.10 kg
 • Gwarancja:
  brak gwarancji
 • Miejsce gwarancji:
  Brak
 • Producent:
  INCIPIO
 • Kolor:
  Przeźroczysty
 • Pasuje do:
  iPhone 14 Plus

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry