Głośnik Harman Kardon AURA Plus - biały

Producent: JBL | Kod produktu: HKAURAPLUSWHTEU

Cena brutto:

1 949 zł

Cena netto: 1 584,55 zł

Harman Kardon Aura Plus

Odkryj produkt w 360 stopniach

Sprawdź, jak głosnik bezprzewodowy Harman Kardon Aura Plus wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo. Aby produkt zaczął się obracać automatycznie, naciśnij pierwszą ikonę. Za pomocą ostatniej włączysz tryb pełnoekranowy.

Przepiękne wzornictwo Aura Plus

Zobacz legendarną konstrukcję od firmy Harman Kardon w jeszcze lepszym wydaniu, Aura Plus to głośnik bezprzewodowy, który pasuje do każdego komputera Mac, iPhone, iPad lub innego urządzenia mobilnego. Zwróć uwagę na kultowe wzornictwo które zostało zaczerpnięte z modelu SoundSticks, jedynego głośnika który dzięki swojemu designowi znalazły się wśród dzieł sztuki nowoczesnej w nowojorskim MOMA. Aura Plus wzorowany został na poprzednikach, ale ma unikatowy charakter. Zastosowane do jego budowy materiały cechują się najwyższą jakością, a wykonanie jest perfekcyjne w każdym szczególe. Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby przykuwało wzrok i cieszyło oko, a obsługa była intuicyjna i dotykowa.

 Jeszcze więcej dzięki łączności Wi-Fi

Głośnik Harman Kardon Aura Plus posiada wbudowaną obsługę technologii Apple AirPlay, co ułatwia współpracę z urządzeniami firmy Apple, a technologia DLNA z urządzeniami z systemem Windows i Android. Natomiast dzięki wbudowanej łączności Wi-Fi, zestaw ten umożliwia nawiązanie połączenia z siecią domową za pośrednictwem technologii Apple AirPlay lub DLNA. Wystarczy skonfigurować Aura Plus w sieci domowej za pomocą aplikacji Harman Kardon Remote, aby uzyskać pełny dostęp do bezstratnych plików audio z dowolnego urządzenia, bezprzewodowo. Dodatkowo funkcjonalność Spotify Connect pozwala na odtwarzanie muzyki poprzez system Aura Plus i kontrolowanie jej przez aplikację Spotify na smartfonie, tablecie czy komputerze PC. Ciesz się ulubioną muzyką w najwyższej jakości.

Niesamowite wrażenia audio


Przy użyciu zastrzeżonej technologii stereo-poszerzenie DSP Harman, Aura Plus oferuje w pełni zoptymalizowaną wydajność akustyczną. Zapewnia zrównoważone, ale potężny dźwięk o zbalansowanym brzmieniu, który gwarantuje realistyczny odałuch każdego utworu. Harman Kardon Aura Plus posiada sześć wysokiej klasy przetworników wysokotonowych 1,5" oraz 4,5-calowy subwoofer. Wykorzystując unikalną technologię, która poszerza stereofoniczną scenę dźwiękową, Aura Plus oferuje najwyższe parametry akustyczne i generuje dźwięk 360 stopni.

Krystaliczne czyste rozmowy

Za pośrednictwem głośnika Aura Plus od firmy Harman Kardon, można także prowadzić rozmowy a nawet konferencje telefoniczne. Wbudowany mikrofon z technologią wyciszania szumów i echa Harman VoiceLogic sprawia, że przesyłany dźwięk jest krystalicznie czysty. Rozmawiaj wygodnie korzystając przy tym z tego że masz wolne ręce i ciesz się możliwościami jakie daje Ci to niezwykłe urządzenie.
 • Waga:
  2.00 kg
 • Gwarancja:
  12 miesięcy serwis producenta
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  JBL
  Harman Kardon
 • Kolor:
  Srebrny
 • Sposób podłączenia:
  Bezprzewodowe
 • Pasuje do:
  iPhone 7 Plus
  iPhone Xs MAX
  iPhone XS
  iPhone Xr
  iPhone X
  iPhone 5 / 5S / SE
  iPhone 8 Plus
  iPhone 8
  iPhone 7
  iPhone 6S Plus / 6 Plus
  iPhone 6 / 6S
 

PRODUKTY POWIĄZANE

Do góry