Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: Myszki i Trackpady

Mysz Apple Magic Mouse

Producent: Apple | Kod produktu: RDAPPZ00007

Cena brutto:

329 zł

Cena netto: 267,48 zł

Omówienie

icon-magicmouse-multitouch.jpg

Nowoczesna technologia Multi-Touch

Nowa mysz Magic Mouse oferuje prawdziwie nowatorski sposób działania. Jej gładka powłoka pełni dwojaką funkcję: przycisków myszy oraz powierzchni Multi-Touch z obsługą gestów. Cała górna część myszy reaguje na dotyk  wystarczy musnąć palcami w dowolnym miejscu, aby przewijać wyświetlaną zawartość w pionie, w poziomie lub po skosie i obracać dookoła o 360 stopni. Większa powierzchnia przewijania ułatwia poruszanie się po długiej linii czasu w programie iMovie, obszernej stronie internetowej w programie Safari czy zestawie wielu zdjęć w programie iPhoto. Bardzo praktyczna jest też możliwość wertowania zawartości dwoma palcami, ułatwiająca na przykład przechodzenie między stronami w programie Safari i przeglądanie zdjęć w programie iPhoto. Magic Mouse to, jak dotąd, zdecydowanie najbardziej zaawansowana mysz firmy Apple.

icon-magicmouse-onebutton.jpg

Przycisk lub dwa, symetryczny kształt

Jednolita powierzchnia myszy Magic Mouse sprawia, że wygląda ona jak mysz jednoprzyciskowa, której można zacząć intuicyjnie używać od razu po rozpakowaniu. W prosty sposób można ją jednak przekształcić w mysz z dwoma przyciskami. Wystarczy tylko zmienić konfigurację w Preferencjach systemowych. Co więcej, mysz Magic Mouse została skonstruowana tak, aby zapewnić jednakową wygodę użytkowania zarówno osobom leworęcznym, jak i praworęcznym.

icon-magicmouse-lasertracking.jpg

Laserowy układ śledzący

W myszy Magic Mouse wykorzystano zaawansowany laserowy układ śledzący, znacznie czulszy niż tradycyjne układy optyczne. A to znaczy, że myszy można używać na szerszej gamie powierzchni. Wysoka precyzja jest dostępna praktycznie niezależnie od miejsca używania  nawet bez podkładki.

icon-magicmouse-bluetooth.jpg

Łączność Bluetooth

Mysz Magic Mouse łączy się bezprzewodowo z komputerem Mac wyposażonym w interfejs Bluetooth. Korzystając dodatkowo z klawiatury bezprzewodowej Apple, można całkowicie uwolnić się od kabli. Połączenie Bluetooth ma zasięg nawet 10 metrów, wystarczy więc zestawić mysz Magic Mouse w parę z komputerem Mac i cieszyć się swobodą.

Zawartość opakowania

 • Magic Mouse
 • Dwie baterie AA
 • Dokumentacja papierowa

Minimalne wymagania

 • Komputer Macintosh z interfejsem Bluetooth
 • System Mac OS X 10.5.8 lub nowszy z uaktualnieniem oprogramowania Wireless Mouse 1.0* albo system Mac OS X 10.6.1 lub nowszy z uaktualnieniem oprogramowania Wireless Mouse 1.0
 • Gwarancja:
  12 miesięcy
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  Apple
 

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry