Szkło ochronne do iPad Pro 12,9 2017 InvisibleShield

Producent: ZAGG | Kod produktu: 200101106

-63% WYPRZEDAŻ

Cena brutto:

49,00 zł

Cena netto: 39,84 zł

Stara cena:

129 zł
**Najniższa cena od 30 dni: 55,01 PLN
Czas dostawy Dostępny w magazynie
- Gwarancja brak gwarancji

Powód wyprzedaży:

Ostatnie sztuki.
 

Szkło ochronne do iPad Pro 12,9 2017 InvisibleShield 

Szkło hartowane oraz szkło hybrydowe Zagg łączą w sobie wszystkie zalety, których zazwyczaj oczekuje się od tego typu akcesoriów – zapewniają ochronę przy jednoczesnej wygodzie użytkowania i zapobieganiu pozostawaniu smug oraz odcisków palców na powierzchni.

Szkło hartowane Zagg posiada twardość 9H, a na wiele modeli producent udziela dożywotniej gwarancji – w razie pęknięcia oferuje klientowi nowy model. Ciekawą technologią jest Privacy Glass, czyli ystem mający na celu przyciemnienie i rozmazanie obrazu na ekranie, gdy spogląda się na niego pod kątem. Sprawia to, że prywatność właściciela telefonu jest znacznie bardzie chroniona np. w autobusie, pociągu czy sali pełnej ludzi.

Szkło hybrydowe Zagg zostało wzbogacone cząsteczkami szafiru, dotychczas rzadko spotykanymi w szkłach hartowanych – dzięki zastosowaniu tej metody producentowi udało się uzyskać wyższą niż dotychczas odporność na zarysowania, zabrudzenia czy uderzenia, których siła jest w znacznym stopniu rozpraszana. Wszystkie te cechy współwystępują z optymalną przejrzystością, gwarantującą wygodę użytkownikom.

Parametry

 • Waga:
  0.10 kg
 • Gwarancja:
  brak gwarancji
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  ZAGG
 • Pasuje do:
  iPad Pro 12,9

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry