Uchwyt samochodowy Kenu Airframe+ Car Kit Deluxe z zestawem ładującym - czarny

Producent: Kenu | Kod produktu: CK2-KK-NA

-55%

Cena brutto:

109 zł

Cena netto: 88,62 zł

Stara cena:

239 zł
Czas dostawy Dostępny w magazynie
Gwarancja 12 miesięcy

Uchwyt samochodowy Kenu Airframe+ Car Kit Deluxe z zestawem ładującym - czarny

Kenu Airframe+ to przenośny uchwyt samochodowy na smartfona, montowany na kratce nawiewu. Nowa odsłona lubianego uchwytu Airframe nadal waży niecałe 30 gramów i oprócz odświeżonego wyglądu oferuje wszystkie funkcjonalności cenione w poprzedniej wersji.

KOMFORT PROWADZENIA
Włóż telefon do uchwytu Airframe+, aby swobodnie korzystać z GPS, odtwarzać muzykę i dzwonić bez użycia rąk. Nie musisz już wybierać między bezpieczeństwem a wygodą; dzięki uchwytowi Airframe+ możesz używać smartfona prawie nie odrywając wzroku od jezdni i rąk od kierownicy.

ROZSUWANE RAMIĘ
Uchwyt Airframe+ wyposażono w rozsuwany mechanizm sprężynowy, który dopasowuje się do smartfonów o przekątnej do 6”, nawet tych włożonych do dużej obudowy, etui czy pokrowca.

UNIWERSALNE MOCOWANIE
Obrotowe mocowanie uchwytu Airframe+ sprawdzi się na każdej kratce nawiewu, a specjalne wykończenie zapobiega porysowaniu samochodu.

DODAKOWA FUNKONALNOŚĆ: PODRÓŻNA PODSTAWKA
Włóż do tylnego mocowania dowolną kartę, aby przemienić uchwyt Airframe+ w podstawkę do wygodnego oglądania filmów czy przeglądania zdjęć. Możesz ustawić ją zarówno w trybie pionowym, jak i poziomym. W zestawie dodatkowo znajduje się ładowarka samochodowa oraz kabel microUSB/Lightning.

Parametry

 • Waga:
  0.20 kg
 • Gwarancja:
  12 miesięcy
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  Kenu
 • Kolor:
  Czarny
 • Sposób podłączenia:
  Przewodowe
 

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry