Aktualności

EIZO w ofercie TiO.pl

EIZO w ofercie TiO.pl

Data dodania: 13.05.23

Firma EIZO to japoński producent wysokiej jakości monitorów, które są doskonałym rozwiązaniem dla wymagających użytkowników, w tym dla posiadaczy urządzeń Apple. Oferta firmy obejmuje między innymi monitory LCD Plus 2K i 4K.

Monitory LCD Plus 2K to modele o wysokiej rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, które zapewniają wyjątkowo ostre i szczegółowe obrazy. Są one idealnym wyborem dla osób, które potrzebują dużego przestrzennego widoku, np. do pracy z grafiką, projektowaniem czy edycją wideo.

Monitory LCD Plus 4K to jeszcze bardziej zaawansowane modele, które oferują niezwykłą rozdzielczość 3840 x 2160 pikseli. Dzięki temu obrazy są jeszcze bardziej szczegółowe i realistyczne. Wszystkie monitory EIZO są wykonane z najwyższej jakości materiałów i zapewniają niezwykle precyzyjne odwzorowanie kolorów, co jest szczególnie istotne dla profesjonalistów pracujących w branży graficznej i wideo.

Produkty EIZO są dostępne w naszym sklepie internetowym TiO.pl, gdzie można znaleźć pełną ofertę monitorów LCD Plus 2K i 4K
Do góry