Aktualności

Ładowarka Aukey w zestawie z przewodem Lightning USB-C
Ładowarka Aukey w zestawie z przewodem Lightning USB-C
Ładowarka Aukey w zestawie z przewodem Lightning USB-C

Ładowarka Aukey w zestawie z przewodem Lightning USB-C

Data dodania: 09.09.21

Promocyjny zestaw ładowarka sieciowa 20W oraz przewód od firmy Aukey za jedyne

52,99 zł

Ładowarka Aukey PA-R1S - dwa porty USB-C i ekspresowe ładowanie

Prezentowana ładowarka sieciowa umożliwi Ci bardzo szybkie ładowanie jednego lub dwóch urządzeń w tym samym czasie. Posiada dwa porty USB-C z technologią Power Delivery 3.0. Dodatkowo została wyposażona w szereg zabezpieczeń, które zapewniają ochronę ładowanym urządzeniom. Dzięki niewielkim wymiarom i bardzo umiarkowanej wadze z łatwością zabierzesz ją ze sobą do biura, w delegację czy na urlop. Nie musisz obawiać się też o jakość - producent użył do produkcji tego modelu najwyższej jakości, bardzo solidnych i odpornych materiałów. 

Bezproblemowa współpraca z większością urządzeń

Wyposażona w dwa porty USB-C ładowarka sieciowa PA-R1S doskonale współpracuje z większością urządzeń przenośnych poniżej 20 W, które można ładować przy użyciu jednego z tych portów. Jest kompatybilna m.in. z  iPhone 12 do iPhone 8 Series, MagSafe Duo, Samsung Galaxy, Switch, a także z iPad Pro. Szybko wyposaży w niezbędną moc również wybrane modele Smartwatchy czy dousznych słuchawek. Oczywiście podaliśmy tu jedynie przykładowe urządzenia, z którymi prezentowany model współpracuje – lista jest o wiele dłuższa.

Aukey CB-CL1 - ultraszybki kabel USB-C - Lightning

Ten 120-centymetrowy, wykonany z plecionki nylonowej ultraszybki kabel zapewnia transfer danych do 480 Mbps. Wyposażony został w złącza USB-C oraz Lightning i odznacza się minimalistycznym designem, bardzo charakterystycznym dla kabli Aukey. Model posiada ponadto certyfikat firmy Apple, który jest gwarantem niczym niezakłóconej transmisji. Za pomocą prezentowanego kabla szybko i komfortowo naładujesz m.in. iPhone’a XR, XS oraz 8 (model może być używany z ładowarką Power Delivery USB-C). Uwagę zwraca również jego wzmocniona żywotność, która wynosi ponad cztery tysiące cykliBłyskawiczne ładowanie i przesyłanie danych
Ładowanie i synchronizacja danych 5A/480 Mbps. Prędkość przesyłania danych do 10 GB/s. Doskonałe parametry transmisji. Wszystko to sprawia, że stając się właścicielem kabla Aukey CB-CL1 możesz zapomnieć o czekaniu w nieskończoność na naładowanie (lub chociaż podładowanie) Twoich urządzeń marki Apple. Teraz nastąpi to naprawdę błyskawicznie, Ty natomiast zaoszczędzisz masę cennego czasu i nerwów. Komfort ładowania poprawi dodatkowo optymalna długość kabla - aż 120 cm.
 
Do góry