Aktualności

Zalety korzystania z komputera Mac

Zalety korzystania z komputera Mac

Data dodania: 18.03.23

Wbudowana intuicyjność

Mac został zaprojektowany w taki sposób, żeby był łatwy do opanowania i prosty w obsłudze. Nawet nie wiesz, jak dużo możesz na nim zrobić.

Obsługa ulubionych aplikacji

Od Microsoft 365 po Adobe Creative Cloud i Zoom – w Mac App Store znajdziesz tysiące apek do pracy, nauki, zabawy, tworzenia i współpracy. Każdego Maca wyposażono też w Pages, Numbers i Keynote, czyli oprogramowanie do produktywnej pracy stworzone specjalnie dla macOS. A w Safari świetnie działają aplikacje internetowe, takie jak Google Docs.

iCloud

iCloud zapewnia dostęp do zdjęć, plików, notatek, mejli i mnóstwa innych rzeczy na wszystkich Twoich urządzeniach Apple. Zmiany dokonywane na Macu będą synchronizowane z Twoim iPhone'em i iPadem, więc treści masz zawsze w ich najaktualniejszej wersji.

Szybkość

Układ scalony Apple zapewnia rewolucyjną moc i wydajność we wszystkim, co robisz. W jednym niewielkim czipie mieści CPU, GPU, system Neural Engine i inne komponenty. Bez względu na to, czy wykonujesz codzienne zadania, czy realizujesz ważny projekt, na Macu wszystko zrobisz szybciej niż dotąd. Do tego dzięki energooszczędności układu scalonego laptopy Mac mogą pracować na baterii przez cały dzień.

Zapoznaj się z całą naszą ofertą komputerów Mac, zarówno z procesorem M1 jaki i M2 w różnych wariantach.

Do góry