Apple iPad Pro 11 M1 128GB WiFi gwiezdna szarość

Model 2021

Producent: Apple | Kod produktu: MHQR3FD/A

Cena brutto:

3 899 zł

Cena netto: 3 169,92 zł

Apple iPad Pro 11 M1 128GB WiFi w kolorze gwiezdnej szarości

Jednostka M1 od Apple sprawia, że iPad Pro 11 Wi-Fi zachwyca szybkością i wydajnością. W przenośnej, świetnie znanej formie, drzemie ogromna moc zapewniająca dokładność, płynność, niesamowitą wielozadaniowość. Działaj kreatywnie. Twórz, improwizuj, eksploruj nieznane Ci dotąd obszary. Dziel się dziełami z zespołem, wysyłaj je do klientów. iPad Pro 11 zaimponuje wszystkim. Bez wyjątku.
Tablet Apple iPad Pro 11 M1 ekran Liquid Retina 11 cali

Obłędnie wydajny procesor M1

8 rdzeni procesora. 8 rdzeni układu graficznego. 16 rdzeni systemu Neural Engine. Wyższa szybkość i responsywność na zawołanie. W każdym zadaniu. Od szkiców koncepcyjnych po ambitne projekty 3D. Dane przetwarzane są z olbrzymią prędkością, więc aplikacje działają z niezachwianą płynnością. Ta ekstremalna moc jest zawsze przy Tobie. Od rana do wieczora.
Tablet Apple iPad Pro 11 M1 tworzenie notatek na ekranie

Soczyste kolory. Realizm na wynos

Technologia ProMotion i częstotliwość odświeżania obrazu do 120 Hz. To przekłada się na obrazy ostre jak brzytwa oraz wyeksponowane detale. Co więcej, wyświetlacz Liquid Retina szczyci się ultraniskim współczynnikiem odbicia światła. Kolory, które podziwiasz, są zatem soczyste, intensywne i żywe. iPad Pro 11 zadba też o rozpiętość tonalną, obsługując paletę P3 i technologię TrueTone.
Tablet Apple iPad Pro 11 M1 robienie zdjęć i nagrywanie filmów

Błyskawiczna łączność dzięki Wi-Fi 6

Współpraca z zespołem, kreatywne projekty graficzne z AR czy chwila rozrywki przy ulubionych filmach, serialach lub nowoczesnych grach. Cokolwiek robisz, potrzebujesz niezawodnej łączności bezprzewodowej. Z Apple iPad Pro 11” stabilną i szybką łączność masz zapewnioną. To zasługa najnowszego standardu Wi-Fi 6. Z nim przesyłanie i pobieranie dużych plików dzieje się ekspresowo, a wideorozmowy trwają nieprzerwanie, ile tylko zechcesz.
Tablet Apple iPad Pro 11 M1 łączność WiFi 6

Świetne aparaty iPada Pro 11

Kręć profesjonalne ujęcia wielokamerowe. Uchwyć rzeczywistość obiektywem ultraszerokokątnym lub szerokokątnym. Oczkami 12 + 10 Mpix nakręcisz filmy klasy profesjonalnej przy każdym świetle. Wnętrza mapuj skanerem LiDAR, tworząc trójwymiarowe obrazy do wzbogacania rzeczywistością wirtualną. Na przodzie czeka jeszcze jeden aparat z funkcją Face ID. iPada Pro 11 odblokujesz twarzą. Szybko i niezawodnie.
Aparat ze skanerem LiDAR Apple iPad Pro 11 M1

 

Parametry

 • Waga:
  0.47 kg
 • Gwarancja:
  12 miesięcy
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  Apple
 • Kolor:
  Gwiezdna Szarość
 • Pojemność:
  128GB
 • Łączność:
  Wi-Fi
 • Procesor:
  Apple M1
 • Wielkość ekranu:
  11 - cali
 • Apple iPad - Generacja:
  3 generacja (2021)
 

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry