Organizer kabli KMP Protective Box EU - czarny

3 porty USB oraz 3 gniazda zasilające 230V

Producent: KMP | Kod produktu: 1716506001

-54%

Cena brutto:

149 zł

Cena netto: 121,14 zł

Stara cena:

319 zł
**Najniższa cena od 30 dni: 169 PLN
Czas dostawy Dostępny w magazynie
12 Gwarancja 12 miesięcy

Innowacyjna stacja ładowania kabli z inteligentnym systemem zarządzania - KMP Protective Box EU w kolorze czarnym!

KMP Protective Box EU - organizer kabli, który sprawi, że Twoje biurko czy salon będą zawsze uporządkowane. Ten praktyczny gadżet pomieści i uporządkuje wszystkie kable, które ciągle plączą Ci się pod nogami lub zakłócają estetykę pomieszczenia. Zastosowany w Protective Box EU inteligentny system zarządzania kabli pozwala na bezproblemowe i bezpieczne przechowywanie przewodów i ładowarek, a zamykana pokrywa zabezpiecza je przed przypadkowym wypadnięciem czy uszkodzeniem.

Ale to nie wszystko! Protective Box EU to także stacja ładowania z 6 różnymi możliwościami połączenia: 3 portami USB oraz 3 gniazdami zasilającymi 230V. Zintegrowany kabel przyłączeniowy o długości 1,5 m pozwala na łatwe podłączenie do prądu bez potrzeby szukania dodatkowego kabla.

Co więcej, Protective Box EU to także świetny wybór dla miłośników urządzeń Apple. Zaprojektowano go z myślą o użytkownikach i urządzeniach marki Apple - posiada specjalne miejsce na górze i krawędzi pudła dla Twojego iPhone'a, iPada czy zegarka Apple Watch.

Wysoka jakość wykonania to kolejny atut Protective Box EU. Wykonany z najlepszej jakości plastiku ABS z dodatkową powłoką antypoślizgową na pokrywie, zapewni długoletnie użytkowanie i trwałość.

Parametry

 • Waga:
  1.00 kg
 • Gwarancja:
  12 miesięcy
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Kolor:
  Czarny
 • Producent:
  KMP

PRODUKTY POWIĄZANE

Do góry