Komputer Gamingowy Optimus i7-10700F/16GB/480 SSD + 2TB HDD/RTX 2060 6GB/Win 10

| Kod produktu: 1141481547

WYPRZEDAŻ

Cena brutto:

6 599 zł

Cena netto: 5 365,04 zł

Powód wyprzedaży:

Otwarte opakowanie, komputer po testach marketingowych.
 
Komputer Gamingowy Optimus i7-10700F/16GB/480 SSD + 2TB HDD/RTX 2060 6GB/Win 10
Procesor Intel Core i7-10700F
Konfigurację wyposażono w bardzo wydajny procesor Intel Core i7 dziewiątej generacji. Jednostka i7-10700F ma odblokowany mnożnik, dzięki czemu jej standardowe wyniki będzie można jeszcze podnieść. Procesor ten dysponuje 8 rdzeniami oraz 16 wątkami, a także 12 MB pamięci SmartCache. Bazowe taktowanie CPU i7-10700F wynosi 2,7 GHz, a w trybie turbo jest to 4,8 GHz, a jeśli to wciąż za mało, można jeszcze podkręcić te osiągnięcia. Procesor o tych parametrach zapewni świetne warunki do grania i profesjonalnych zastosowań.

Wydajna karta graficzna RTX 2060 

Karta graficzna GTX 2060 Super to idealna propozycja dla wymagających miłośników gier. Dzięki rewolucyjnej architekturze Turing oraz ultraszybkiej pamięci GDDR6 na poziomie 6 GB możesz cieszyć się perfekcyjną wydajnością. Podziwiaj niezwykłe bogactwo detali przy najnowszych rynkowych hitach i skorzystaj z technologii, która zapewni Ci długie godziny wspaniałej zabawy. Obok tej jednostki żaden gracz nie może przejść obojętnie!
16 GB wydajnej pamięci operacyjnej
Gdy priorytetem jest wysoka wydajność komputera, płynność działania programów, gier i aplikacji, warto postawić na konfigurację z odpowiednią pojemnością pamięci RAM. W tym komputerze zastosowano 16 GB pamięci RAM DDR4 o wysokim taktowaniu 2666 MHz. Pamięć RAM o tych parametrach zapewni bardzo wysoki komfort pracy, ale też sprawdzi się w grach o wysokich wymaganiach sprzętowych.


Szybki dysk SSD 480 GB
W tej konfiguracji znalazł się dysk SSD o pojemności 480 GBNośnik SSD zagwarantuje szybkie działanie, cichą pracę oraz niską awaryjność w porównaniu z dyskami HDD. 512 GB to wystarczająca pojemność na system, oprogramowanie, gry i pliki osobiste. W razie potrzeby przestrzeń dyskową można swobodnie powiększyć, dokupując nowe nośniki, stosując dysk zewnętrzny lub archiwizując materiały w chmurze.


Pojemny dysk HDD 2 TB
Komputer wyposażono w dysk HDD o pojemności 2 TB. Będzie to idealna przestrzeń do przechowywania danych, programów, gier i aplikacji. Dysk twardy HDD bywa często użytkowany w charakterze nośnika do archiwizacji danych – na przykład zdjęć, filmów i muzyki. Choć pracuje nieco wolniej niż dysk SSD, rekompensuje to o wiele niższą ceną. Konfigurację można uzupełnić o dodatkowe nośniki HDD lub SSD.


Windows 10 Pro
Komputer wyposażono w system operacyjny Windows 10 Pro, który zagwarantuje stabilne działanie i wygodną obsługę urządzenia. Ta wersja systemu jest dedykowana użytkownikom indywidualnym. Zapewnia wszystkie kluczowe zabezpieczenia i narzędzia systemowe, a przy tym nie obciąża sprzętu nadmiarem zbędnych opcji. Komputer z preinstalowanym systemem Windows 10 Pro jest od razu gotowy do użytkowania.


Brak zainstalowanego napędu optycznego
Nośniki CD i DVD są coraz rzadziej używane do przenoszenia danych. Z tego względu coraz więcej osób rezygnuje z napędu w komputerze stacjonarnym. Ta konfiguracja nie posiada napędu DVD+RW, dzięki czemu w obudowie znajduje się nieco więcej wolnej przestrzeni do zagospodarowania. Jeśli jednak uznasz, że napęd jest niezbędnym elementem komputera, zawsze możesz go dokupić.

Wi-Fi w standardzie 802.11 ac
Korzystaj z szybkiego połączenie Wi-Fi w standardzie 802.11 ac, który korzysta z częstotliwości 5 GHz i zapewnia przepustowość do ok. 3,5 Gb/s, a wszystko to dzięki wbudowanej karcie sieciowej Wi-Fi 802.11 ac, jaką zastosowano w tej konfiguracji. Zapomnij o przewodach i plątaninie kabli, w komputerze stacjonarnym także możesz korzystać ze swobody i wygody, jaką oferuje sieć bezprzewodowa.ŁATWA ROZBUDOWA KOMPONENTÓW
Dla zagwarantowania, że Twój sprzęt będzie gotowy również do bitew toczonych w przyszłości, oba panele boczne można otworzyć. Odsłoni to komponenty wewnętrzne i zapewni Ci łatwy dostęp, kiedy nadejdzie czas zainstalowania najnowszych podzespołów. Możesz wyposażyć się w jeszcze mocniejsze karty graficzne, dyski o większej pojemności, czy też po prostu dodać więcej pamięci RAM, aby Twój system gamingowy zawsze był na najwyższym poziomie technologicznym. Dostępne jest nawet gniazdo typu hot-swap na 2,5-calowy dysk SSD, który można wyjąć i wymienić w ciągu zaledwie kilku sekund..

GOTOWY DO UŻYCIA – OD RAZU PO WYJĘCIU Z PUDEŁKA
Huracan posiada wloty powietrza z przodu, na górze oraz na spodzie obudowy. Otwarcie panelu dodatkowo wspomaga cały układ, dopuszczając maksymalną ilość chłodnego powietrza do wnętrza obudowy. Zwiększa to przepływ powietrza o 16% i redukuje temperatury wewnętrzne o 15%, pomagając w chłodzeniu kluczowych komponentów systemu. Huracan to dokładnie to, czego potrzebujesz do rozgrywki – kompaktowy komputer stacjonarny charakteryzujący się cichą pracą i niskimi temperaturami wewnętrznymi bez żadnych kompromisów w zakresie mocy obliczeniowej.

ZOPYMALIZOWANY PRZEPŁYW POWIETRZA DLA WIĘKSZEJ WYDAJNOŚCI
Rozkładany magnetyczny panel boczny jest elementem wyróżniającym Huracana na tle konkurencji. Otwarcie tego panelu wyzwala prawdziwy potencjał tego niesamowitego gamingowego komputera typu desktop. Wewnętrzne czujniki aktywują zwiększenie wydajności procesora oraz karty graficznej odpowiednio o maksymalnie 7% i 6%. W wyniku zastosowania tego inteligentnego rozwiązania chłodzenia uzyskasz wyższą liczbę klatek animacji na sekundę i szybciej osiągniesz prawdziwą dominację gamingową.

ZSYNCHRONIZOWANE OŚWIETLENIE AURA SYNC
Spersonalizowane efekty świetlne Aura oferują Ci paletę 16 milionów kolorów, dzięki czemu możesz dopasować wygląd i wrażenia zapewniane przez Huracan do aktualnej gry. Aura Sync daje Ci swobodę spersonalizowania i zsynchronizowania efektów świetlnych z kompatybilnymi z tą technologią myszami gamingowymi, zestawami słuchawkowymi, klawiaturami i innymi urządzeniami peryferyjnymi – dla stworzenia spójnego wyglądu swojego systemu gamingowego.

Widok na podzespoły
Obudowa z oknem to idealna propozycja dla posiadaczy podzespołów o gamingowym charakterze. Taka konstrukcja pozwoli Ci dostrzec pracę poszczególnych komponentów i cieszyć się atrakcyjnym wyglądem komputera. Z tego rozwiązania korzysta wielu graczy, dla których oprócz znakomitych parametrów technicznych liczy się każdy, nawet najmniejszy detal. Postaw na designerskie, a zarazem nowoczesne rozwiązanie!


DŹWIĘK KLASY AUDIOFILSKIEJ
Oferując sygnał wyjściowy o niesamowitych parametrach 32-bity / 384 kHz, układ DAC i wzmacniacz ESS® Sabre zapewnia osiem razy wyższą częstotliwość próbkowania niż płyta CD dla uzyskania intensywniejszych i bardziej bogatych w detale wrażeń dźwiękowych. Takie rozwiązanie umożliwia emisję dźwięków o niskich częstotliwościach przy większej głośności, a także dostarcza więcej detali na wyższym poziomie spektrum dźwiękowego. Ponadto oferuje większy zakres dynamiki (DNR) dla lepszego i mniej zniekształconego brzmienia dźwięku, a także wyższy współczynnik sygnału do szumu (SNR), aby pozbyć się denerwujących zakłóceń. Musisz to usłyszeć, żeby uwierzyć!

SZEROKIE MOŻLIWOŚCI POŁĄCZEŃ
Optimus dysponuje łącznie dziewięcioma gniazdami USB, w tym jednym złączem USB Type-C™ (USB-C™) oraz ośmioma złączami Type-A, co pozwala Ci podłączyć wszystkie swoje akcesoria gamingowe oraz headset do VR. Najnowszy kontroler sieciowy Intela I219-V zapewnia wysoką wydajność połączeń z prędkością gigabitową. Karta ta znacznie redukuje obciążenie procesora, udostępniając jednocześnie wyjątkowo wysoką przepustowość TCP i UDP. Mówiąc krótko, uzyskujesz więcej mocy do rozgrywki.

 
 
 • Waga:
  4.70 kg
 • Gwarancja:
  12 miesięcy
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Kolor:
  Czarny
 • Pojemność:
  480 GB
 

PRODUKTY POWIĄZANE

Do góry