Mysz HP Comfort Wireless Mouse - czarna

H2L63AA

Producent: HP | Kod produktu: H2L63AA

-21%

Cena brutto:

79,00 zł

Cena netto: 64,23 zł

Stara cena:

99,00 zł
Czas dostawy Dostępny w magazynie
Gwarancja 12 miesięcy

Mysz HP Comfort Wireless Mouse - czarna

Połącz się bezprzewodowo.
Uwolnij się od uciążliwych kabli, które plątają się i przeszkadzają na biurku.
Ta mysz bezprzewodowa zapewni najwyższy komfort użytkowania i ogromną swobodę ruchu – możesz przesunąć ją w dowolne miejsce bez odpinania przewodów i niepotrzebnego zamieszania.
Mysz bezprzewodowa doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji.
 

Klasyczna konstrukcja.
Klasyczna i sprawdzona konstrukcja tej myszki sprawdzi się w każdym zastosowaniu.
Urządzenie ma przemyślany kształt i jest wygodne w użytkowaniu. K
lasyczne myszki komputerowe są chętnie wybierane do pracy, gier i wielu innych działań, a posługiwanie się nimi jest intuicyjne i komfortowe.
 

Optyczny sensor.
Precyzję działania i bezproblemową pracę myszki zapewnia wysokiej klasy sensor optyczny. Postaw na sprawdzone i najpopularniejsze rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko na idealnie gładkiej podkładce, ale nawet bezpośrednio na powierzchni biurka.
Sensor optyczny zapewni wygodę działania zarówno przy wysokich, jak i przy niższych ustawieniach czułości DPI urządzenia.

Czułość 1000 DPI.
Ten model myszki może zaoferować maksymalną czułość na poziomie 1000 DPI. Niezbyt wysokie ustawienia czułości sensora sprzyjają większej precyzji działania i są doceniane przez profesjonalistów, którzy używają myszki do projektowania, rysowania, a także do niektórych gier.
 

Interfejs USB.
Skorzystaj z portu USB, by umożliwić komunikację pomiędzy myszką i komputerem. To sprawdzony i niemal uniwersalny rodzaj interfejsu, który sprawdzi się zarówno w przypadku laptopa, jak i komputera stacjonarnego, a nawet w odniesieniu do innych urządzeń, które można obsługiwać przy pomocy myszki.

 • Waga:
  0.03 kg
 • Gwarancja:
  12 miesięcy
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  HP
 • Kolor:
  Czarny
 

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry