Mysz HP USB Mouse - czarna

672652-001

Producent: HP | Kod produktu: 672652-001

-35% WYPRZEDAŻ

Cena brutto:

23,00 zł

Cena netto: 18,70 zł

Stara cena:

35,01 zł
Czas dostawy Dostępny w magazynie
Gwarancja 12 miesięcy

Powód wyprzedaży:

Ostatnie sztuki

Mysz HP USB Mouse - czarna 

Stabilna łączność przewodowa.
Zapewnij sobie najwyższą precyzję działania i niezawodność dzięki przewodowemu zasilaniu myszki. Kabel, w jaki ją wyposażono, ma odpowiednią długość, jest elastyczny i solidnie wykonany.
Przewodowa komunikacja z komputerem nie ma sobie równych i sprawdza się zarówno w miejscu pracy, jak również przy domowym biurku.

Klasyczna konstrukcja.
Klasyczna i sprawdzona konstrukcja tej myszki sprawdzi się w każdym zastosowaniu. Urządzenie ma przemyślany kształt i jest wygodne w użytkowaniu.
Klasyczne myszki komputerowe są chętnie wybierane do pracy, gier i wielu innych działań, a posługiwanie się nimi jest intuicyjne i komfortowe.

Optyczny sensor.
Precyzję działania i bezproblemową pracę myszki zapewnia wysokiej klasy sensor optyczny. Postaw na sprawdzone i najpopularniejsze rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko na idealnie gładkiej podkładce, ale nawet bezpośrednio na powierzchni biurka. Sensor optyczny zapewni wygodę działania zarówno przy wysokich, jak i przy niższych ustawieniach czułości DPI urządzenia.
 

Czułość 800 DPI.
Czułość maksymalna tej myszki to 800 DPI. Nie jest to zbyt wysoki poziom, ale nie w każdym zastosowaniu potrzeba wyższych nastaw czułości sensora. Jeśli szukasz urządzenia do prac biurowych, projektowych, a także do niektórych gier, to może być dobry wybór.


 

 • Waga:
  0.03 kg
 • Gwarancja:
  12 miesięcy
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  HP
 • Kolor:
  Czarny
 

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry