Projektor Optoma HD144X - Full 3D

Full HD 1080p, Full 3D

Producent: Optoma | Kod produktu: E1P0A0UBE1Z2

Cena brutto:

2 290 zł

Cena netto: 1 861,61 zł

Czas dostawy Dostępny 2-3 dni
24 Gwarancja 24 miesiące

Rozrywka na dużym ekranie

Wygodny i łatwy w konfiguracji, a jednocześnie jasny i wszechstronny, projektor HD144X wykorzystuje technologię Amazing Colour i spełnia normę Rec.709 zapewniając rzeczywiste odwzorowanie kolorów.
Ten mały projektor idealnie nadaje się do oglądania programów telewizyjnych, filmów i transmisji sportowych na żywo na dużym ekranie o dowolnej porze dnia.
Dzięki małemu opóźnieniu wejścia, umożliwia podłączenie konsoli do gier. Zintegrowany głośnik zapewnia doskonały dźwięk, a dwa wejścia HDMI umożliwiają łatwą konfigurację.
Można do niego podłączyć laptop, komputer stacjonarny, odtwarzacz Blu-ray, streamer multimediów lub konsolę do gier.
Możesz go nawet zmienić w inteligentny projektor, podłączając klucz sprzętowy HDMI, taki jak Google Chromecast, Amazon Fire TV lub Apple TV, aby grać w gry, strumieniować wideo i pokazywać obrazy na dużym ekranie w zaciszu własnego domu. Waży mniej niż 2,5 kg, możesz zabrać go do domu przyjaciela w opcjonalnej torbie na imprezę sportową, wieczór filmowy lub maratonem gier, aby uzyskać najlepsze wrażenia na dużym ekranie w dowolnym miejscu o płaskiej powierzchni. 

 

Wspaniałe kolory

Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z oszałamiającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma zapewniają wysokie parametry pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu.
Projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę kolorów Rec.709 – międzynarodowy standard HDTV – aby zagwarantować dokładną reprodukcję kinowych barw dokładnie tak, jak chciał tego reżyser, lub bardziej nasyconych kolorów dla uzyskania dynamicznego obrazu, przez co doskonale nadają się do gier i filmów animowanych.
 

 • Gwarancja:
  24 miesiące
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  Optoma
 • Rozdzielczość:
  Full HD 1920 x 1080
 • Kontrast:
  23 000:1
 • Złącza :
  USB service
  USB - A
  MHL v1.2
  HDMI
  Audio out
  3D-Sync
 • Jasność:

  3400 lumenów ANSI
 

PRODUKTY POWIĄZANE

Do góry