Projektor Optoma HD50

Full 3D 1080p 2200 ANSI, 50000:1 16:9 - POWYSTAWOWY

Producent: Optoma | Kod produktu: E1P0D0R1E0Z1

WYPRZEDAŻ

Cena brutto:

5 949 zł

Cena netto: 4 836,59 zł

Czas dostawy Dostępny w magazynie
7 Gwarancja 7 dni rozruchowa

Powód wyprzedaży:

Powód wyprzedaży:

EOL (End of line), końcówka serii, powystawowy, gwarancja 7 dni, nosi ślady użytkowania
 

Projektor Optoma HD50 Full 3D 1080p 2200 ANSI, 50000:1 16:9 E1P0D0R1E0Z1

Projektor Optoma HD50 to radość z oglądania swoich ulubionych programów TV, wydarzeń sportowych i gier pełnych akcji. To doświadczenia najlepszej domowej rozrywki. Z wbudowanym głośnikiem możesz wygodnie słuchać filmów bez konieczności podłączania zewnętrznych głośników. Możesz wyświetlać nawet 300-calowy obraz, aby utworzyć ogromny ekran dla prawdziwych wrażeń kinowych, wprost w swoim własnym domu. Wykorzystując najnowszą technologię DLP®, HD50 dostarcza wyjątkowej rozdzielczości Full HD 1080p i wciągające wizualizacje 3D.
Wyświetlając niezwykle jasny obraz o doskonale zbalansowanych, żywych kolorach i krystalicznej czystości, HD50 zapewnia wyjątkową szczegółowość odcieni światła dostępną tylko dla projektorów o wysokim kontraście.

Regulacja obrazu za pomocą Lens Shift

Projektor Optoma HD50 dzięki funkcji LenShift istnieje możliwość pionowej regulacji obrazu o 15% w górę lub dół.

Ożywiaj filmy i gry

Full HD 1080p
Ostrzejsza, bardziej szczegółowa projekcja 1920 x 1080p pikseli, idealna do oglądania filmów Blu-ray bez skalowania w dół lub kompresji.
Full 3D
Za sprawą naturalnej prędkości technologii DLP, projektor Full 3D Optoma HD50 może wyświetlać prawdziwe treści 3D prawie z każdego źródła 3D, włącznie z Blu-ray 3D, PS3, Xbox, 3D TV (np. Sky3D).
Dynamic Black
Dynamic Black płynnie dostosowuje dostępną ilość światła z lampy na podstawie informacji jasności każdej ramki, żeby stworzyć zachwycający kontrast 50 000:1. Jasne sceny są ostre i wyraźne, podczas gdy ciemne pozostają pełne szczegółów i z głębokimi odcieniami czerni, które dają wyjątkową ilość jasnych i cieniowanych detali.
Gwarancja kolorów
Jesteśmy tak pewni, że jakość kolorów HD50 pozostanie taka jak w dniu gdy go kupiłeś, że Optoma gwarantuje to przez 5 lat.
24p
Większość filmów jest kręcona z prędkością 24 klatek na sekundę. Aby zachować wierność z naturalnym obrazem HD50 akceptuje źródła High Definition z rzeczywistą prędkością 24 klatek na sekundę, aby wyświetlać filmy dokładnie tak jak zaplanował to reżyser.
Wspaniałe kolory
HD50 wyposażono w BrilliantColor™ technologię przetwarzania wielu kolorów, aby otrzymać wspaniałe, żywe kolory na ekranie. Wykorzystując sześć osobnych kolorów podstawowych i pochodnych oferuje nowy poziom wydajności i kontroli koloru. BrilliantColor™ zwiększa jasność kolorów do 50% w porównaniu do innych technologii, aby tworzyć niemal z życia wzięte obrazy. Możesz też dostroić kolory z największą precyzją.

Technologia DLP - najwspanialsze wrażenia 3D w kinie domowym

Stwórz najbardziej żywe i przekonujące wrażenia 3D dostępne gdziekolwiek. W przeciwieństwie do konkurencyjnych technologii, DLP od Texas Instruments wykorzystuje miliony maleńkich lusterek, aby zmaksymalizować dostępną wiązkę światła i podwyższyć kontrast, podczas gdy naturalna szybkość całkowicie eliminuje zakłócenia synchronizacji.

Dlaczego do 3D używać projektora?
Jak powszechnie wiadomo, im większy obraz tym lepszy efekt 3D - aby osiągnąć najlepsze wyniki kluczowe jest wypełnienie pola całego pole widzenia, bez konieczności siedzenia zbyt blisko ekranu. Nawet ogromne 50" telewizory mogą stworzyć tylko okno do świata 3D, podczas gdy efekt głębi i emocje oferowane przez przez ogromny 150" ekran projekcyjny pozwalają ci poczuć, że jesteś częścią akcji!

Filmy 3D
Teraz, gdy wszystkie najnowsze filmy 3D dostępne będą na Blu-ray 3D™ możesz cieszyć się oszałamiającymi, kinowymi wrażeniami 3D w domu, w fantastycznej rozdzielczości 1080p High Definition.
Sport 3D
Nie mogłeś dostać biletów na wielki mecz? HD50 przenosi wielkie widowiska do domu jak nic do tej pory. Każdego sezonu coraz więcej meczów jest nadawana w 3D, nigdy więc nie przegapisz wielkich momentów w historii sportu i możesz przeżywać je ponownie raz jeszcze, tak jakbyś tam był naprawdę.
Gry 3D
Weź na cel HD50, aby doświadczyć najwspanialszych wrażeń 3D w grach. Z nienagannym czasem reakcji możesz oddać idealny strzał gdy kule snajpera przelatują ze świstem koło ciebie; oglądaj z oddali płonące statki; rób uniki, gdy zombie uzbrojeni w topory wychylają się z ekranu - możliwości są nieograniczone. Połącz to z kontrolerami ruchu, by maksymalnie zbliżyć się do własnego wirtualnego świata.

Wyjątkowa oszczędność czasu i pieniędzy

Łączność MHL
Obróć projektor do inteligentnego wyświetlacza podłączając smartfona lub tabletu za pomocą pojedynczego kabla MHL; Teraz możesz grać w gry, filmy i zdjęcia akcji strumień na dużym ekranie.
 

Parametry

 • Waga:
  0.10 kg
 • Gwarancja:
  7 dni rozruchowa
 • Miejsce gwarancji:
  Serwis TiO
 • Producent:
  Optoma
 • Rozdzielczość:
  Full HD 1920 x 1080
 • Złącza :
  3D-Sync
  Audio out
  HDMI
  USB - A
  USB service
  VGA
 • Jasność:
  2200 lumenów ANSI
 • Kontrast:
  50 000:1

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry