Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M28a

Producent: HP | Kod produktu: W2G54A

Cena brutto:

729 zł

Cena netto: 592,68 zł

Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M28a

Idealne rozwiązanie dla praktycznie każdej przestrzeni i budżetu – najmniejsza drukarka laserowa w swojej klasie.[1]

Drukarka korzysta z zabezpieczeń dynamicznych, które mogą być okresowo aktualizowane za pomocą aktualizacji oprogramowania sprzętowego. Drukarka nadaje się do użycia wyłącznie z wkładami drukującymi z oryginalnym układem firmy HP. Wkłady drukujące korzystające z układów innych producentów mogą nie działać lub przestać działać.

 

Zapewnij sobie wydajność urządzenia wielofunkcyjnego, które pasuje do przestrzeni, którą dysponujesz, i budżetu. Drukuj, skanuj i kopiuj materiały w profesjonalnej jakości. Idealne urządzenia dla przedsiębiorców z sektora małych i mikroprzedsiębiorstw, którzy lubią proste rozwiązania i chcą poświęcać mniej czasu na drukowanie, a więcej na swoją działalność.

Specyfikacja:

Funkcje: drukowanie, kopiowanie, skanowanie
Obsługiwana wielozadaniowość: tak
Wydruk pierwszej strony w czerni (A4, po wyjściu ze stanu gotowości): w ciągu zaledwie 8,2 s
Czas wydruku pierwszej strony w czerni (A4, po wyjściu ze stanu uśpienia): w ciągu zaledwie 8,2 s
Prędkość druku w czerni (ISO, A4): normalna - do 18 str./min [1]
Pierwsza kopia: w ciągu zaledwie 12,3 s
Pierwsza kopia (sen): w ciągu zaledwie 12,5 s
Normatywny cykl pracy (miesięcznie, format A4): Do 8000 stron
Zalecana miesięczna liczba stron: 100 do 1000 HP zaleca, aby liczba stron drukowanych miesięcznie mieściła się w przedstawionym zakresie optymalnym, obliczonym z uwzględnieniem takich czynników, jak terminy wymiany materiałów eksploatacyjnych i okres eksploatacji urządzenia przy wydłużonym okresie gwarancji.
Technologia druku: urządzenia laserowe
Jakość druku w czerni (tryb best): maks. 600 x 600 dpi
Języki drukowania: PCLmS; URF; PWG
Wyświetlacz: LED
Szybkość procesora: 500 MHz
Czujnik automatycznego wykrywania rodzaju papieru: tak
Kasety wymienne: CF244A HP 44A oryginalny wkład laserowy, czarny (1000 stron)
Możliwość druku mobilnego: nie
Możliwość pracy bezprzewodowej: nie
Łączność, tryb standardowy: Port Hi-Speed USB 2.0
Minimalne wymagania systemowe
Windows® 10, 8.1, 8, 7: procesor 32- lub 64-bitowy, 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym, napęd CD-ROM/DVD lub połączenie z internetem, port USB, Internet Explorer. Apple® macOS High Sierra (v10.13), macOS Sierra (v10.12), OS X EI Capitan (v10.11); 1,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym; Wymagane połączenie z internetem; USB
Zgodne systemy operacyjne
Windows® 10, 8.1, 8, 7: procesor 32- lub 64-bitowy, 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym, napęd CD-ROM/DVD lub połączenie z internetem, port USB, Internet Explorer. Apple® macOS High Sierra (v10.13), macOS Sierra (v10.12), OS X EI Capitan (v10.11); 1,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym; Wymagane połączenie z internetem; USB Linux (więcej informacji można znaleźć na stronie https://developers.hp.com/hp-linux-imaging-and-printing) Nie obsługuje systemu Windows® XP (64-bitowego) ani systemu Windows Vista® (64-bitowego). Nie wszystkie „zgodne systemy operacyjne” są obsługiwane przez oprogramowanie dołączone do produktu; Pełny zakres oprogramowania jest dostępny tylko dla systemów Windows 7 i nowszych; W przypadku systemów Windows Server 2008 R2 64-bitowego, 2012 64-bitowego, 2012 R2 64-bitowego, 2016 64-bitowego instalowany jest tylko sterownik druku. System operacyjny Windows RT do tabletów (32-/64-bitowy) wykorzystuje uproszczony sterownik druku HP zintegrowany z systemem operacyjnym RT; Systemy Linux wykorzystują oprogramowanie systemowe HPLIP.
Standardowa pojemność pamięci: 32 MB
Standardowa pojemność podajnika papieru: podajnik na 150 arkuszy
Standardowa pojemność odbiornika papieru: odbiornik papieru na 100 arkuszy
Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze): do 100 arkuszy
Obsługiwane formaty nośników: A4; A5; A6; Koperty (C5, DL); Niestandardowy
Nośniki: zwykły papier, koperta, kartka pocztowa, etykieta
Format pliku zawierającego zeskanowany obraz: JPG, RAW (BMP), PNG, TIFF, PDF
Rozdzielczość skanowania, optyczna: Maks. 600 ppi
Zużycie energii: 365 W (aktywne drukowanie), 2,9 W (tryb gotowości), 0,6 W (tryb uśpienia), 0,1 W (wyłączenie automatyczne / włączenie ręczne), 0,1 W (wyłączenie ręczne), 0,6 W (włączenie automatyczne / Wake On USB)
Zawartość opakowania
Drukarka HP LaserJet Pro M28a; Zainstalowany fabrycznie, oryginalny wkład startowy HP LaserJet z czarnym tonerem (500 stron); Instrukcja rozpoczęcia pracy; Arkusz instalacyjny; Ulotka dot. pomocy technicznej; Karta gwarancyjna; Sterowniki i dokumentacja na płycie CD; Przewód zasilający [4] Oryginalny wkład startowy HP LaserJet z czarnym tonerem (wydajność 500 stron). Rzeczywista wydajność może się znacznie różnić w zależności od drukowanych obrazów i innych czynników. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie hp.com/go/learnaboutsupplies
Kabel w zestawie: nie - kabel USB należy zakupić osobno

[1] Najmniejsza w tej klasie ilość zajmowanego miejsca w porównaniu tylko z wymiarami większości osobistych drukarek laserowych na świecie (zdefiniowanych jako monochromatyczne drukarki laserowe w cenie poniżej 100 EUR i monochromatyczne wielofunkcyjne urządzenia laserowe w cenie poniżej 150 EUR); Wewnętrzne badanie HP dotyczące specyfikacji opublikowanych przez producentów drukarek na 9 października 2017 r. i zlecone przez HP badanie Keypoint Intelligence-Buyers Lab 2017. Udział w rynku podany przez IDC CYQ2 2017 Hardcopy Peripherals Tracker. Zmierzone zajmowane miejsce przez drukarki HP LaserJet Pro z serii M15 wynosi 649,30 centymetra kwadratowego, a przez urządzenia wielofunkcyjne HP LaserJet Pro z serii M28 wynosi 956,13 centymetra kwadratowego. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie http://www.keypointintelligence.com/products/samples/new-hp-laserjet-series.

Parametry

 • Waga:
  5.40 kg
 • Gwarancja:
  12 miesięcy
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  HP
 • Kolor:
  Biały
 • Sposób podłączenia:
  Przewodowe
 

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry