Słuchawki Beats Studio 3 Wireless - matowy biały

bezprzewodowe

Producent: Beats | Kod produktu: MX3Y2EE/A

-44%

Cena brutto:

1 129 zł

Cena netto: 917,89 zł

Stara cena:

1 999 zł
**Najniższa cena od 30 dni: 1 149 PLN
Czas dostawy Dostępny w magazynie
12 Gwarancja 12 miesięcy

Słuchawki Beats Studio 3 Wireless - matowy biały


Znakomity dźwięk dzięki dopracowanej akustyce i technice Pure ANC
Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless oferują najwyższy komfort słuchania dzięki funkcji aktywnej redukcji hałasu – Pure ANC. Pure ANC w słuchawkach Beats aktywnie tłumi niepożądane dźwięki z otoczenia i poprzez kalibrację w czasie rzeczywistym zachowuje czystość dźwięku, jego zakres dynamiczny i emocje, które się w nim kryją. Słuchawki nieustannie monitorują szumy, by w razie potrzeby je zablokować, i automatycznie reagują na indywidualne potrzeby, optymalizując odtwarzany dźwięk tak, aby muzyka brzmiała zgodnie z wyobrażeniami jej autorów i wykonawców.

Sterowane przez czip Apple W1
Energooszczędny czip Apple W1 płynnie obsługuje podłączanie i przełączanie urządzeń Apple* i pobiera tak małą moc, że akumulator słuchawek wystarczy nawet na 22 godziny odtwarzania z włączoną funkcją Pure ANC (aktywnej redukcji hałasu), zaś system Fast Fuel w ciągu 10 minut ładuje słuchawki energią potrzebną na 3 godziny odtwarzania. Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin.

W kontakcie ze światem. I w swoim świecie.
Słuchawki są wyposażone w wygodne nauszne elementy sterujące, które pełnią wiele funkcji – za ich pomocą można odbierać połączenia, pomijać utwory, regulować głośność i wywoływać Siri. Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 – to najwyższy możliwy wynik, jeśli chodzi o zasięg i siłę sygnału. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless – o parametrach niedoścignionych w tej klasie sprzętu – bezproblemowo synchronizują się z Twoimi urządzeniami, zapewniając Ci pełną swobodę ruchów oraz możliwość słuchania muzyki i produktywnej pracy przez cały dzień.

Dopasowane do Ciebie
Wygoda noszenia słuchawek bezprzewodowych Beats Studio3 Wireless dorównuje wydajności ich akumulatora – więc 22 godziny odtwarzania to dla Ciebie cały dzień bardzo komfortowego słuchania. Miękkie poduszki wokółuszne mają zaawansowane odpowietrzniki i oryginalny, ergonomiczny przegub, który pozwala na indywidualne, elastyczne dopasowanie ich do każdego kształtu głowy. Ich projekt to konstrukcja kompletna – lekka, wytrzymała i wygodna. Z takimi słuchawkami możesz całkowicie zanurzyć się w ulubionej muzyce.

*Wymagane jest konto w iCloud i system macOS Sierra, iOS 10, watchOS 3 lub nowsze wersje tych systemówNajważniejsze cechy:

Aktywna redukcja hałasu, Pure ANC, aktywnie tłumi niepożądane dźwięki z otoczenia

Kalibracja dźwięku w czasie rzeczywistym pozwala zachować najwyższą jakość wrażeń akustycznych

Do 22 godzin odtwarzania z akumulatora – to cały dzień bezprzewodowego słuchania

Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 i jest bardzo energooszczędny

10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewnia 3 godziny odtwarzania

Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin

Odbieranie połączeń, sterowanie odtwarzaniem muzyki i aktywacja Siri za pomocą wielofunkcyjnych nausznych elementów sterujących

Miękkie poduszki wokółuszne umożliwiają długie, komfortowe słuchanie i dodatkowo izolują od dźwięków z otoczenia

Zawartość opakowania
Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless

Etui do przenoszenia i podróży

Przewód RemoteTalk z wtyczką 3,5 mm

Uniwersalny przewód USB do ładowania (z USB-A na USB Micro-B)

Skrócona instrukcja obsługi 

Karta gwarancyjna

Dane techniczne
Wysokość: 18,4 cm

Masa: 260 g

Inne cechy: aktywna redukcja hałasu, Możliwość złożenia, Wbudowany pilot i mikrofon, Wbudowane elementy sterujące głośnością, Izolacja hałasu, Stereo Bluetooth, bezprzewodowe

Format: Wokółuszne

Połączenia: Bluetooth, Komunikacja bezprzewodowa

Zgodność z interfejsem Bluetooth: Bluetooth 4.0

Źródło zasilania: zasilanie z baterii

Baterie: litowo‑jonowa do wielokrotnego ładowania

Bluetooth, Adaptacyjna redukcja szumu (ANC), Włączanie/wyłączanie adaptacyjnej redukcji szumu (ANC) , Wbudowane elementy sterujące odtwarzaniem muzyki i odbieraniem połączeń, Wbudowane elementy sterujące głośnością, Izolacja szumów, Stereo Bluetooth, Odtwarzanie przez przewód RemoteTalk, Przewód RemoteTalk wyposażony w elementy sterujące, LED-owy wskaźnik naładowania, Ładowanie przez przewód micro-USB

Parametry

 • Waga:
  0.30 kg
 • Gwarancja:
  12 miesięcy
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  Beats
 • Sposób podłączenia:
  Bezprzewodowe
 • Kolor:
  Biały

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry