Słuchawki Bose QuietComfort QC 35 II - srebrne

Producent: Bose | Kod produktu: 759944-0020

-27%

Cena brutto:

1 099 zł

Cena netto: 893,50 zł

Stara cena:

1 489 zł

Słuchawki Bose QuietComfort QC 35 II - srebrne

Zanurz się w otchłani dźwięku

Jeżeli pracujesz w biurze, dużej firmie czy po prostu uwielbiasz dobry dźwięk – słuchawki Bose QuietComfort 35 ll dla Ciebie! Często dźwięki zewnętrzne zakłócają słuchanie muzyki lub koncentrację, a aby je usunąć, lepiej jest użyć słuchawek z aktywną redukcją szumów (ANC). Słuchają one otoczenia i odtwarzają falę dźwiękową z wychodzącego dźwięku, usuwając w ten sposób nadmiar dźwięków. Bose jest jedną z najbardziej znanych firm specjalizujących się w słuchawkach z takim systemem.

Przetestuj aktywne wyciszanie dźwięków z otoczenia

Jeżeli cenisz komfort podczas pracy, lubisz słuchać podcastów lub ani dnia nie wytrzymasz bez dobrej muzyki, pewnie cenisz dobrą jakość dźwięku. Główną cechą tych słuchawek jest aktywna redukcja szumów i jest tutaj po prostu świetna. Dzięki niemu możesz niemal całkowicie odciąć dźwięki zewnętrzne i skupić się na słuchaniu muzyki. W metrze, jeśli muzyka nie jest odtwarzana, ale słuchawki są noszone, hałas jest słyszalny, ale głuchy. Jeśli muzyka jest włączona przy co najmniej 50-60% głośności, hałas jest prawie niesłyszalny, w każdym razie nie powoduje absolutnie żadnego dyskomfortu i nie tłumi muzyki. Redukcja szumów doskonale radzi sobie z tłumieniem szumów w całym zakresie częstotliwości. Podczas używania słuchawek jako zestawu słuchawkowego głos mówcy jest nadawany (słyszalny) w słuchawkach. Rozmówca głośno i wyraźnie będzie Cię słyszeć. Słuchawki można podłączyć jednocześnie do dwóch urządzeń. Słuchawki mają 25 poziomów głośności, krok zmiany głośności jest umiarkowany.

Prostota i elegancja

Teraz nie musisz myśleć, gdzie włożyć słuchawki, aby nic im nie stało. Do nowych modeli firma dodała etui, w którym możesz przenosić słuchawki. Jest twarde i wygodne, możesz wrzucić je do dowolnej torby i się nie martwić. Nawet jak nie chcesz z nim chodzić, słuchawki są bardzo mocne, można je zginać i skręcać na wiele sposobów. Nic się nie stanie z urządzeniem, nawet jeśli wrzucisz je do plecaka, przepełnionego innymi rzeczami. Słuchawki mają prostą konstrukcję, charakteryzują się smukłym profilem obudowy i wysokim poziomem komfortu. Na górze znajduje się opaska, która pokryta jest ekoskórą, na dole sztuczny zamsz. Dostępne są w dwóch kolorach – elegancki czarny lub przyjemny różowy. Wybierz takie, które najbardziej Ci pasują. A może kupisz je komuś w prezencie? Słuchawki dobrze przylegają do głowy, ale nie uciskają ani jej nie obcierają. Siedzą bardzo wygodnie i miękko, praktycznie nie czujesz ich, a z czasem zapomnisz, że są z Tobą. Wygodne używanie – to jedna z najważniejszych cech każdych słuchawek. Zestaw słuchawkowy można nosić przez wiele godzin bez zdejmowania.

Wszechstronność

Słuchawki mają powiadomienia głosowe (w języku angielskim), które informują o poziomie naładowania baterii, udzielają informacji o podłączonym urządzeniu (nazwa), numerze dzwoniącego. W razie potrzeby można je wyłączyć w dedykowanej aplikacji Bose Connect. W aplikacji można wybrać poziom działania aktywnej redukcji szumów lub całkowicie ją wyłączyć; wybrać automatyczne wyłączanie słuchawek (od 5 minut do 3 godzin); wyłączyć wiadomości głosowe w słuchawkach; przesyłać muzykę do innych słuchawek Bose; wyszukać zgubione słuchawki dzięki opcji lokalizacji; zobaczyć poziom naładowania baterii; zobaczyć tytuł utworu, który gra, i zarządzać muzyką. Wszystkie przyciski sterujące znajdują się na prawym kubku, a mianowicie: dźwignia włączania/wyłączania, przyciski zmiany poziomu głośności i przycisk wielofunkcyjny. Przycisk wielofunkcyjny jest lekko zagłębiony i nie wystaje tak bardzo jak inne, co eliminuje jego przypadkowe naciśnięcie. Wszystkie przyciski są dobrze i wyraźnie wyczuwalne, po naciśnięciu rozlega się ciche kliknięcie. Śmiało możesz zabrać słuchawki w długą podróż, bo potrafią działać 20 godzin bez przerwy.
 

Parametry

 • Waga:
  0.30 kg
 • Gwarancja:
  12 miesięcy
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  Bose
 • Kolor:
  Srebrny
 • Sposób podłączenia:
  Bezprzewodowe
 

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry