Monitor LCD LG 24UD58-B

LED, 4K

Producent: LG Electronics | Kod produktu: 24UD58-B

Cena brutto:

1 832 zł

Cena netto: 1 489,50 zł

Monitor LCD LG 24UD58-B

Monitor LG 24UD58-B LED 4K o przekątnej ekranu 23.8" i szybkości czasu reakcji 5 MS. Dzięki wysokiej rozdzielczości 4K możemy liczyć na wyjątkowo szczegółowy obraz, nasycony naturalnymi kolorami i wyróżniający się niebywałą ostrością, niczym w kinowej jakości. Technologia FreeSync dedykowana jest miłośnikom szybkich animacji i zaawansowanych technologicznie gier. Dzięki niej obraz zawsze będzie płynny i maksymalnie ostry. On-Screen  Control to przejrzyste okna, które pozwolą Ci ustawić wszystkie parametry monitora w ten sposób, aby dostosować je do indywidualnych potrzeb i możliwości. Wszystko po to, aby oglądanie filmów i granie w ulubione gry były czystą przyjemnością dosłownie i w przenośni.

Rozdzielczość 4K to obecnie najlepsza jakość, jaką mogą zapewnić Ci monitory najnowszej generacji. Wykazuje się czterokrotnie lepszą rozdzielczością niż jakość Full HD. Aż 8,3 mln pikseli na ekranie o rozdzielczości 3840 x 2160, to musi gwarantować doskonałą ostrość oraz zaskakującą szczegółowość. Widoczność najmniejszych detali jest szczególnie ważna w przypadku gier, jednak możliwość ich zobaczenia docenią również miłośnicy dobrego kina.

Dzięki technologii FreeSync użytkownicy mają pewność, że efekt rozrywania obrazu i zacięcia zostały maksymalnie zminimalizowane. Ponadto, brak jest opóźnień sygnałów, a obraz wyróżnia się płynnością, co jest istotne w momencie, kiedy mamy do czynienia z szybkimi i dynamicznymi grami akcji.

Niezwykle ciekawe i przydatne rozwiązanie, czyli ekran podzielony 2.0, co pozwala na jednoczesne wyświetlenie nawet 4 różnych okien obok siebie. Maksymalne możliwości, aż 14 różnych opcji, wszystko dla Twojej wygody oraz komfortu użytkowania

 • Waga:
  2.70 kg
 • Gwarancja:
  12 miesięcy
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  LG Electronics
 • Przekątna ekranu:
  27"
 

PRODUKTY POWIĄZANE

Do góry