Mysz Bezprzewodowa DELL WiFi + BT MS3320W - szara

Producent: DELL | Kod produktu: 570-ABHJ

Cena brutto:

125 zł

Cena netto: 101,63 zł

Mysz Bezprzewodowa DELL WiFi + BT MS3320W - szara

Klasyczna i sprawdzona konstrukcja tej myszki sprawdzi się w każdym zastosowaniu. Urządzenie ma przemyślany kształt i jest wygodne w użytkowaniu.
Klasyczne myszki komputerowe są chętnie wybierane do pracy, gier i wielu innych działań, a posługiwanie się nimi jest intuicyjne i komfortowe. 
Wydajna praca dzięki bezprzewodowej myszy mobilnej Dell MS3320W. Łatwa łączność w dwóch trybach oferuje możliwość parowania i łączenia się z prawie każdym komputerem PC za pośrednictwem łączności bezprzewodowej 2,4 GHz lub Bluetooth 5.0.Natychmiast połącz mysz z laptopem z systemem Windows za pośrednictwem Bluetooth za pomocą Microsoft Swift Pair, dzięki czemu nie musisz za każdym razem konfigurować ustawień Windows. 
Jest kompatybilny z różnymi systemami operacyjnymi Windows, Mac, Chrome, Linux i Android, zapewniając maksymalną elastyczność.

 Czujnik 1600 DPI zapewnia, że ​​ta mobilna mysz bezprzewodowa Dell - MS3320W z łatwością obsługuje ekrany o wysokiej rozdzielczości.
 Jego czujnik optyczny zapewnia dokładne śledzenie i jest idealny na większości powierzchni biurkowych. 
To oprogramowanie Dell Peripheral Manager pozwala zarządzać klawiaturami i myszami. 
W przypadku mobilnej myszy bezprzewodowej Dell można sparować urządzenia i zarządzać nimi, sprawdzić stan baterii i łączności oraz łatwo uzyskać najnowsze aktualizacje oprogramowania układowego.

Parametry

 • Waga:
  0.04 kg
 • Gwarancja:
  36 miesięcy
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  DELL
 • Kolor:
  Szary

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry