iBike GPS - Zestaw rowerowy do nawigacji iPhone aplikacja iBike

aplikacja iBike

Producent: iBike | Kod produktu: IBIKEGPS

-73% WYPRZEDAŻ

Cena brutto:

65,01 zł

Cena netto: 52,85 zł

Stara cena:

235 zł
Czas dostawy Dostępny w magazynie
- Gwarancja brak gwarancji
WYPRZEDAŻ, USZKODZONE OPAKOWANIE, GWARANCJA 7 DNI
 
iBike GPS - Zestaw rowerowy do nawigacji iPhone 4/4S/5/5S/SE
 
Przemień swojego iPhona w zaawansowany licznik rowerowy z bieżącą lokalizacją GPS przeznaczony specjalnie do rowerów. System iBike GPS wyposażony jest we wszystkie funkcję, które mogą przydać się podczas wycieczek rowerowych. Poza miarą szybkości jazdy, kadencji, dystansu czy spalonych kalorii aplikacja została wyposażona w możliwość określania wysokości wzniesienia oraz stopnia nachylenia terenu. 
 
W czasie jazdy możliwe jest również słuchanie muzyki bez konieczności wyłączania aplikacji. Po powrocie do domu możesz sprawdzić dokładnie trasę jaką poknałeś. Oprócz dedykowanej aplikacji, zestaw iBike GPS zawiera trwałe i skuteczne etui ochronne dla twojego telefonu. W pełni odporne na warunki atmosferyczne etui możesz w łatwy sposób zamontować na kierownicy swojego roweru, zapewniając wygodny dostęp do telefonu i jego pełne bezpieczeństwo. Również na nierównym terenie specjalna wkładka niweluje wstrząsy jakich mógłby doświadczyć twój iPhone. 
 
 
Wygodne zamknięcie od góry pozwala łatwo wyciągać i chować telefon, gdy tylko będziemy tego chcieli. Zarówno etui jak i oprogramowanie przystosowane jest do ustawienia pionowego oraz poziomego. Aplikacja pozwala na wysłanie wszystkich zebranych informacji do programu Strava, który umożliwia dokładne przedstawienie twoich osiągów poprzez rozmaite wykresy jak np. prędkość, spalone kalorie czy pokonane wzniesienia. 
 
Produkt kompatybilny z iPhone SE, 5S, 5 oraz 4/4S.

Zestaw zawiera: Aplikacja GPS na iPhone, etui ochronne, zestaw do mocowania
 
 
Wyprzedaż - otwierane, uszkodzone opakowanie zew., produkt w pełni sprawny.
 
Gwarancja 6 miesięcy
 • Waga:
  0.20 kg
 • Gwarancja:
  brak gwarancji
 • Miejsce gwarancji:
  Serwis TiO
 • Producent:
  iBike
 

PRODUKTY POWIĄZANE

Do góry