O nas

 

27 lat doświadczenia

Firma TiO media powstała w kwietniu 1996 roku w Rzeszowie. Jesteśmy jedną z pierwszych firm komputerowych w stolicy Podkarpacia. Na początku zajmowaliśmy się głównie sprzedażą sprzętu komputerowego oraz usługami serwisowymi.

Po 27-stu latach doświadczeń i dynamicznym rozwoju firmy, oferujemy obecnie kompleksową obsługę w zakresie szeroko pojętych usług informatycznych.

Potwierdzeniem wysokiej jakości obsługi jaką oferujemy jest fakt, że posiadamy status Autoryzowany Partner Dell oraz od 2011 do 2015 roku posiadaliśmy status Autoryzowany Sprzedawca Apple (Apple Authorised Reseller).

W zakresie sprzętu komputerowego prowadzimy salon sprzedaży z produktami Apple i marek premium. Salon TiO Eksperci Apple mieści się w Rzeszowie w C.H. Millenium Hall, przy ul. Kopisto 1, a w nim doradztwo i sprzedaż markowych komputerów, tabletów, smartfonów, notebooków, monitorów LCD, oprogramowania, serwerów, urządzeń peryferyjnych, podzespołów i akcesoriów komputerowych oraz świadczymy wszelkie usługi serwisowe.

Szerszej rzeszy odbiorców oferujemy sprzęt komputerowy w naszym sklepie internetowym www.TiO.pl, w którym posiadamy ponad 8000 produktów do wyboru, głównie dedykowanych do sprzętu Apple.

Sprawna obsługa,
wysokiej jakości produkty i dbałość o klienta

Celem działalności firmy jest sprawna i szybka obsługa naszych klientów i zaopatrywanie ich w wysokiej jakości usługi i produkty z branży komputerowej ściśle połączona z systemem doradztwa i pomocy technicznej.

Zależy nam nie tylko na sukcesie własnym, ale również na zadowoleniu naszych klientów i partnerów handlowych. Wierzymy, że cel ten można osiągnąć dzięki zrozumieniu i sprostaniu wzajemnym oczekiwaniom. Czynimy starania, czego wyrazem jest nieustannie wzbogacana oferta handlowa oraz podnoszony poziom świadczonych usług.

W swojej pracy
szczególną uwagę zwracamy na:

Sklep Internetowy dostępny pod adresem internetowym www.tio.pl prowadzony jest przez OSKARA STRZĘPKA prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą STRZĘPEK OSKAR, TIO MEDIA OSKAR STRZĘPEK (adres miejsca prowadzenia działalności: ul. J. Twardowskiego 4B,C, 35-302 Rzeszów) wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, NIP 8131752880, REGON 180674612 oraz ALICJĘ STRZĘPEK prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą STRZĘPEK ALICJA, TIO MEDIA ALICJA STRZĘPEK (adres miejsca prowadzenia działalności: ul. J. Twardowskiego 4B,C, 35-302 Rzeszów) wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, NIP 8131236606, REGON 690310996, prowadzących wspólnie działalność gospodarczą w oparciu o umowę spółki cywilnej pod nazwą TIO MEDIA S.C. OSKAR STRZĘPEK, ALICJA STRZĘPEK (adres miejsca prowadzenia działalności: ul. J. Twardowskiego 4B,C, 35-302 Rzeszów i adres do korespondencji: ul. Mjr. W. Kopisto 1 lok. 298 II p., 35-315 Rzeszów) NIP spółki cywilnej 8131102805, REGON spółki cywilnej 690384196
Do góry