O nas

 

TiO media - 24 lata doświadczenia
podstawą idealnej współpracy

 

To już 24 lata, od kwietania 1996 roku, jak staramy się zapewnić naszym klientom sprawną, szybką i bezbłędną pomoc związaną z usługami informatycznymi.
Jesteśmy jedną z pierwszych firm komputerowych w stolicy Podkarpacia. 

Dzięki pasji, którą codziennie wkładamy w naszą pracę, wiemy że produkty i usługi proponowane przez naszą firmę są najwyższej jakości. Potwierdza to status Autoryzowanego Partnera Dell a w latach 2011-2015 Autoryzowanego Sprzedawcy Apple (Apple Authorised Reseller).

 

Jeżeli nie wierzysz nam na słowo, przyjdź i przekonaj się sam!
 

Prowadzimy salon sprzedaży w Rzeszowie w C.H. Millenium Hall, przy ul. Kopisto 1. Znajdziesz tam markowe podzespoły i akcesoria komputerowe, tablety, smartfony, notebooki, komputery, monitory LCD oraz oprogramowanie.
Posiadamy również własny niezależny serwis komputerowy gdzie nasi fachowcy wykonują usługi serwisowe i doradcze na najwyższym poziomie.

 

Wyznacznikiem sukcesu TiO media jest satysfakcja naszych klientów i partnerów handlowych. Wierzymy, że dzięki zrozumieniu i racjonalnej ocenie oczekiwań, jesteśmy w stanie skonstruować ofertę Waszych marzeń!


Szerszej rzeszy odbiorców oferujemy sprzęt komputerowy i akcesoria w naszym nowoczesnym sklepie internetowym www.TiO.pl.
 

Sprawna obsługa,
wysokiej jakości produkty i dbałość o klienta

Celem działalności firmy jest sprawna i szybka obsługa naszych klientów i zaopatrywanie ich w wysokiej jakości usługi i produkty internetowe oraz produkty branży komputerowej ściśle połączona z systemem doradztwa i pomocy technicznej.

Zależy nam nie tylko na sukcesie własnym, ale również na zadowoleniu naszych klientów i partnerów handlowych. Wierzymy, że cel ten można osiągnąć dzięki zrozumieniu i sprostaniu wzajemnym oczekiwaniom. Czynimy starania, czego wyrazem jest nieustannie wzbogacana oferta handlowa oraz podnoszony poziom świadczonych usług.

W swojej pracy
szczególną uwagę zwracamy na:

Sklep Internetowy dostępny pod adresem internetowym www.tio.pl prowadzony jest przez OSKARA STRZĘPKA prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą STRZĘPEK OSKAR, TIO MEDIA OSKAR STRZĘPEK (adres miejsca prowadzenia działalności: ul. J. Twardowskiego 4B,C, 35-302 Rzeszów) wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, NIP 8131752880, REGON 180674612 oraz ALICJĘ STRZĘPEK prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą STRZĘPEK ALICJA, TIO MEDIA ALICJA STRZĘPEK (adres miejsca prowadzenia działalności: ul. J. Twardowskiego 4B,C, 35-302 Rzeszów) wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, NIP 8131236606, REGON 690310996, prowadzących wspólnie działalność gospodarczą w oparciu o umowę spółki cywilnej pod nazwą TIO MEDIA S.C. OSKAR STRZĘPEK, ALICJA STRZĘPEK (adres miejsca prowadzenia działalności: ul. J. Twardowskiego 4B,C, 35-302 Rzeszów i adres do korespondencji: ul. Mjr. W. Kopisto 1 lok. 298 II p., 35-315 Rzeszów) NIP spółki cywilnej 8131102805, REGON spółki cywilnej 690384196
Do góry