Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: Słuchawki

Słuchawki Beats X Czarne

bezprzewodowe, chip W1,

Producent: Beats | Kod produktu: APPLE_MTH52

Cena brutto:

659 zł

Cena netto: 535,77 zł

Słuchawki Beats X to znakomity bezprzewodowy sprzęt, który idealnie harmonizuje z Twoim życiem. Bateria pozwala cieszyć się czystym, realistycznym dźwiękiem nawet przez 8 godzin.
5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel wystarcza na 2 godziny grania. Unikalny przewód Flex-Form gwarantuje komfort noszenia słuchawek przez cały dzień w uszach, na szyi czy w kieszeni.
 
Dostępne w różnych rozmiarach wymienne wkładki douszne zapewniają optymalne dopasowanie, a skrzydełka zabezpieczające dodatkowo zwiększają stabilność.
 
Bezprzewodowe jak trzeba
Beats X są gotowe wiele dla Ciebie zrobić. Smukłe, lekkie i kompaktowe, Beats X są znakomitym bezprzewodowym sprzętem i niekrępującym towarzyszem. Wystarczy, że włączysz je i zbliżysz do iPhone'a, aby samoczynnie połączyły się z nim oraz innymi Twoimi urządzeniami: Apple Watch, iPadem i komputerem Mac*. Dzięki technologii Bluetooth klasy 1. będą Ci służyć wszędzie, gdzie tylko je ze sobą weźmiesz.
 
Brzmienie robi wrażenie
Realistyczny, czysty dźwięk BeatsX, udoskonalony dzięki zoptymalizowanej izolacji szumów tła, zachwyca bogactwem dźwiękowych szczegółów. Innowacyjna konstrukcja zapewnia mocne wysokie tony oraz pozbawione zniekształceń basy. Dzięki temu możesz cieszyć się naturalnym brzmieniem rozmaitych gatunków muzyki.
 
W harmonii z Twoim życiem
Słuchawki Beats X są eleganckie i wygodne. Z przyjemnością będziesz nosić je cały dzień w uszach, kiedy słuchasz muzyki, lub na szyi, kiedy robisz sobie przerwę. Dzięki unikalnemu przewodowi Flex-Form idealnie się do Ciebie dopasowują, wymienne wkładki douszne zapewniają maksimum komfortu, a skrzydełka zabezpieczające dodatkowo zwiększają stabilność. Magnetyczne końcówki składają się, dzięki czemu słuchawki nigdy się nie plączą i świetnie się je nosi.
 
Zawsze gotowe do działania
Słuchawki Beats X mają baterię na 8 godzin grania. Wbudowany czip W1 Apple dba o to, by grały jak najdłużej, zużywając przy tym jak najmniej energii. Zaledwie 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewnia 2 godziny grania. RemoteTalk pozwala prowadzić rozmowy przez wbudowany mikrofon, odtwarzać muzykę, regulować głośność i aktywować Siri. Łatwe w obsłudze elementy sterujące umożliwiają płynne przełączanie się między różnymi funkcjami. Beats X to doskonały, bezprzewodowy sprzęt, który będzie z wdziękiem towarzyszyć wszystkiemu, co robisz.

Parametry

 • Waga:
  1.00 kg
 • Gwarancja:
  12 miesięcy
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  Beats
 • Kolor:
  Czarny
 • Sposób podłączenia:
  Bezprzewodowe
 

PRODUKTY POWIĄZANE

Do góry