Szkło hartowane do iPad Air 4 Spigen Glas.TR EZ Fit

Producent: Spigen | Kod produktu: AGL02065

Cena brutto:

85,01 zł

Cena netto: 69,11 zł

Szkło hartowane do iPad Air 4 Spigen Glass TR EZ Fit

Szkło hartowane o rewolucyjnym sposobie instalacji - jeśli do tej pory przerażał Cię ten aspekt przy wykorzystaniu szkła hartowanego to Twoje problemy właśnie zostały rozwiązane!

Szkło hartowane z serii "EZ Fit"od firmy Spigen zostało zabezpieczone idealnie dociętą do przedniej części tabletu ramką montażową, dzięki której w perfekcyjny sposób wypozycjonujesz je na ekranie. Producent uprościł sposób montażu do tego stopnia, że jest on w pełni intuicyjny dla każdego użytkownika.

Glas.TR EZ Fit to powłoka o grubości 0,2mm, którą w procesie produkcji i hartowania utwardzono do twardości 9H. To sprawia, że jest ona odporna na zarysowania nawet w kontakcie z ostrymi jak klucze czy nóż przedmiotami. Szkło pokryte zostało warstwą oleofobową oraz hydrofobową, która zapobiega zostawianiu odcisków palców czy innych zanieczyszczeń na ekranie. Jest krystalicznie przejrzyste i w idealny sposób oddaje wyświetlane barwy. Nie ma również wpływu na czułość dotyku i posiada wyjątkową gładkość dzięki czemu prowadzenie palca po ekranie staje się przyjemnością. Szkło dedykowane jest w szczególności do ochrony ekranu przed zarysowaniami i minimalizuje ryzyko uszkodzenia ekranu podczas niespodziewanego upadku.
 

Parametry

 • Waga:
  0.05 kg
 • Gwarancja:
  6 miesięcy
 • Miejsce gwarancji:
  Serwis TiO
 • Producent:
  Spigen
 • Pasuje do:
  iPad Air 4

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry