Monitor LCD Dell U2414H Czarny

UltraSharp, 210-AOMV

Producent: DELL | Kod produktu: U2414H

23 lata

Cena brutto:

1 027 zł

Cena netto: 835,18 zł

 
24-calowy monitor Dell UltraSharp U2414H ? wyświetlacz z najcieńszym obramowaniem na świecie

 

Najcieńsze na świecie obramowanie wyświetlacza

 


Zobacz swoją pracę w nowym świetle dzięki 24-calowemu monitorowi DellTM  UltraSharp U2414H. Monitor ma ramkę o grubości zaledwie 6,05 mm1 a duży wyświetlacz Full HD o przekątnej 23,8 cala oferuje niesamowite wrażenia wizualne. 

Poza wyjątkowo szerokim kątem oglądania (178 stopni) monitor można obracać w lewo lub w prawo nawet o 90 stopni, co ułatwia ustawienie wielu wyświetlaczy obok siebie i oglądanie obrazu praktycznie bez przerw.
 • Rozdzielczość Full HD i ultraszeroki kąt oglądania zapewniające ostry obraz pod każdym kątem
 • Ze względu na staranną kalibrację kolorów w fabryce 24-calowy monitor DellTM  UltraSharp U2414H obsługuje ponad 99 procent przestrzeni kolorów sRGB natychmiast po wstępnym skonfigurowaniu
 • Doskonała szczegółowość dzięki 16,77 mln kolorów (96% gamy sRGB)
 

 

Łatwa regulacja i wygodne oglądanie

 

Poza możliwością obracania monitora o 90 stopni w prawo lub w lewow celu ustawienia wyświetlaczami obok siebie lub nad sobą 24-calowy monitor Dell UltraSharp U2414H umożliwia swobodną regulację wysokości i nachylenia. 

Idealne ustawienie możesz znaleźć, pochylając monitor o 6,5 stopnia do przodu i 22 stopni do tyłu oraz regulując jego wysokość w zakresie 130 mm. Ultraszeroki kąt oglądania 178 stopni ułatwia dzielenie się zawartością ekranu z wieloma osobami.
24-calowy monitor Dell UltraSharp U2414H ? łatwa regulacja i wygodne oglądanie


24-calowy monitor Dell UltraSharp U2414H ? obraz z urządzeń przenośnych na dużym ekranie
 

 

Obraz z urządzeń przenośnych na dużym ekranie

 

Monitor jest wyposażony w wiele złączy, które ułatwiają podłączanie ulubionych urządzeń cyfrowych i szybkie ładowanie ich przez port USB.

Port MHL umożliwia wyświetlanie materiałów HD bezpośrednio ze zgodnego smartfonu lub tabletu. Trzy porty USB 3.0 pozwalają szybko przesyłać dane, zaś jeden port USB 3.0 o wysokim natężeniu prądu dostarcza dwukrotnie więcej energii na potrzeby ładowania i zasilania zgodnych urządzeń USB. 

24-calowy monitor Dell UltraSharp U2414H można także podłączyć do urządzeń peryferyjnych, które wymagają złącza HDMI, DisplayPort lub mini-DisplayPort .
 

 

Konstrukcja bezpieczna dla środowiska

 

24-calowy monitor Dell UltraSharp U2414H spełnia najnowsze normy w zakresie ochrony środowiska i przepisów .
 • ENERGY STAR® 
 • EPEAT®  Gold2
 • TCO Certified Displays
Wykonany z materiałów wysokiej jakości monitor U2414H nie zawiera związków BFR/PVC (z wyjątkiem zewnętrznych kabli). Szyba monitora nie zawiera arsenu, panel LED jest pozbawiony rtęci, a obudowa jest wykonana w ponad 25 procentach z tworzyw pochodzących z recyklingu. 

Zaawansowane zarządzanie energią 
Funkcja PowerNap umożliwia inteligentne zasilanie. Jeśli zostanie włączona w programie Dell Display Manager, monitor będzie przyciemniany do minimalnego poziomu jasności lub przełączany w tryb uśpienia, gdy nie jest używany.

24-calowy monitor Dell UltraSharp U2414H ? konstrukcja bezpieczna dla środowiska
 • Waga:
  3.00 kg
 • Gwarancja:
  36 miesięcy
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  DELL
 

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry