Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: Akcesoria dodatkowe

Drukarka foto Pringo P231 Biała

Producent: Pringo | Kod produktu: 88.P3037.000N

Cena brutto:

579 zł

Cena netto: 470,73 zł

Uwaga - otwarte opakowanie.

Przenośna drukarka Pringo w prosty sposób drukuje zdjęcia bezpośrednio ze smartfona lub tabletu. Technologia termosublimacyjna, plus szybki i bezpieczny transfer WiFi pozwalają w jedną chwilę zamienić cyfrowy plik w prawdziwe zdjęcie. Wydruki są odporne na promieniowanie UV, nie pozostają na nich ślady od palców, a dodatkowo mogą być przyozdobione srebrną lub złotą ramką.

Pringo przesyła zdjęcia za pomocą sieci WiFi. To bardzo szybka i stabilna metoda transferu danych. Pozwala na natychmiastowy wydruk zdjęcia, niezależnie od miejsca w którym się znajdujesz.

Drukarka Pringo jest kompatybilna z dwoma najbardziej popularnymi systemami wykorzystywanymi w telefonach komórkowych. Dzięki temu pozwala na połączenie z większością smartfonów i tabletów.

Unikalna technologia pozwala ozdobić zdjęcia metalicznymi ramkami. Już samo dodawanie ramki w aplikacji to świetna zabawa. Dodatkowo srebrne ramki zwiększają trwałość zdjęcia. Każdy wydruk pokryty jest błyszczącą powłoką zapewniającą wysoką jakość oraz żywe kolory przez wiele lat.

Specjalna technologia zwiększa jakość wydruków, sprawiając, że nie pozostają na nich odciski palców oraz zachowują żywe kolory przez długie lata. Wszystko po to by zachować Twoje wspomnienia.

 

 • Waga:
  0.03 kg
 • Gwarancja:
  12 miesięcy serwis producenta
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  Pringo
 

PRODUKTY POWIĄZANE

Do góry