Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: Apple - zasilanie

Ładowarka baterii Apple

Producent: Apple | Kod produktu: MC500ZM/A

Cena brutto:

119 zł

Cena netto: 96,75 zł

Omówienie

Inteligentniejsza metoda ładowania baterii

Elegancka, kompaktowa ładowarka baterii Apple to wszystko, czego potrzebujesz do skutecznego ładowania. Zoptymalizowano ją pod kątem ładowania baterii dostarczanych przez firmę Apple, ale współpracuje również z bateriami NiMH typu AA innych producentów. Dzięki funkcji powodującej automatyczne ograniczenie poboru energii po całkowitym naładowaniu baterii ładowarka baterii Apple jest jednym z najbardziej energooszczędnych spośród dostępnych rozwiązań do ładowania baterii akumulatorowych.

Ma mnóstwo wszystkiego. Plus dodatki.

Każda ładowarka baterii Apple jest dostarczana z sześcioma bateriami NiMH dwiema do klawiatury, dwiema do myszy lub gładzika i dwiema do ładowania. Te wydajne baterie charakteryzują się nie tylko 10-letnią żywotnością, ale także niewiarygodnie długim czasem przechowywania ładunku. Dzięki temu masz zasilanie zawsze, gdy go potrzebujesz.

Większy ładunek, mniejsze straty

Ładowarka baterii Apple ma jedne z najmniejszych wartości zużycia energii w stanie gotowości wśród podobnych produktów dostępnych na rynku. Jest to energia, którą większość ładowarek zużywa nawet po zakończeniu ładowania baterii. W odróżnieniu od innych urządzeń tego typu ładowarka baterii Apple wykrywa zakończenie cyklu ładowania baterii i automatycznie zmniejsza ilość zużywanej mocy do 30 mW, co jest wynikiem 10 razy lepszym niż średnia w branży.

Lepsza dla środowiska

Dzięki ładowarce baterii Apple nie trzeba co kilka miesięcy kupować nowych baterii ani martwić się o ich utylizację. Ładowarka działa szybko i sprawnie. A po całkowitym naładowaniu baterii pobiera mniej energii niż wiele podobnych ładowarek na rynku. 

 1. Dane wyznaczone na podstawie przewidywanego cyklu i sposobu eksploatacji.
 2. Testy zostały przeprowadzone przez firmę Apple w lutym 2010 r. na wybranych, podobnych ładowarkach baterii akumulatorowych NiMH czołowych firm.

Zawartość opakowania

 • Ładowarka ścienna
 • Sześć baterii akumulatorowych NiMH typu AA
 • Dokumentacja papierowa
 • Waga:
  1.00 kg
 • Gwarancja:
  12 miesięcy serwis producenta
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  Apple
 

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry