Ładowarka samochodowa Mophie Vent Mount

Producent: MOPHIE | Kod produktu: 3452_WRLS-VENT-BLK

NOWOŚĆ

Cena brutto:

129 zł

Cena netto: 104,88 zł

Czas dostawy Dostępny w magazynie
12 Gwarancja 12 miesięcy

Ładowanie w aucie nigdy nie było łatwiejsze niż w przypadku regulowanego uchwytu MOPHIE. Wystarczy dotknąć obudowy mophie mocą bezprzewodowego ładowania do uchwytu; będzie trzymany na miejscu i magnetycznie wyrównany, aby uzyskać idealne ładowanie za każdym razem. Nigdy więcej nie kłopocz się kablami.
Siła przyciągania magnetycznego sprawia, że ​​jest to najwygodniejszy sposób ładowania podczas jazdy autem. Po prostu umieść obudowę mophie na ładowarce i ładowanie rozpocznie się automatycznie.
Uchwyt do auta i wysokoprądowy kabel USB zapewniają prędkość ładowania do 1 A do telefonu mophie i telefonu będącego w kontakcie.
Strategicznie rozmieszczone magnesy w uchwycie i magnetyczne tabliczki w bezprzewodowych obudowach mophie idealnie dopasowują się do bezpiecznego trzymania za każdym razem.
Certyfikowany system bezprzewodowego ładowania z magnesami wystarczająco mocnymi, aby utrzymać etui mophie w pozycji, ale nadal pozwala na chwytanie i ruszanie, gdy się spieszysz.
Stabilny uchwyt przyczepia się do kratki za pomocą uchwytów gumowych do kratki nawiewu i utrzymuje ciasno uchwyt na mophie, dzięki czemu możesz ładować bezpiecznie. Korzystaj z nawigacji bezpiecznie!

Kompatybilne pokrowce :

juice pack air - iPhone 7
juice pack air - iPhone 7 Plus
juice pack wireless - iPhone 6s/6
juice pack wireless - iPhone 6s/6 Plus
charge force case - iPhone 7
charge force case - iPhone 7 Plus

Oryginalna ładowarka indukcyjna montowana do nawiewu w aucie, z funkcją magnetyczną kompatybilną z pokrowcami MOPHIE wyposażonych w "charge force wireless power" - ładowanie indukcyjne , lub dla samych urządzeń wyposażonych w ładowanie indukcyjne.

 • Waga:
  0.05 kg
 • Gwarancja:
  12 miesięcy
 • Miejsce gwarancji:
  Serwis TiO
 • Producent:
  MOPHIE
 • Kolor:
  Czarny
 • Pasuje do:
  iPhone Xs MAX
  iPhone XS
  iPhone Xr
  iPhone X
  iPhone 8 Plus
  iPhone 8
 

PRODUKTY POWIĄZANE

Do góry