Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: Akcesoria dodatkowe

Monitor aktywności fizycznej iHealth Edge Niebieski

Niebieski

| Kod produktu: AM3

Cena brutto:

289 zł

Cena netto: 234,96 zł

Activity Meter Watch to bezprzewodowy zegarek do pomiaru twojej aktywności oraz snu. 
Do zegarka przygotowana została specjalna aplikacja iOS, która określa takie parametry jak: ilość wykonanych kroków, pokonany dystans, ilość spalonych kalorii czy efektywność twojego snu. 

Również na ekranie zegarka możemy śledzić niektóre z tych wartości. 

Specjalna funkcja pozwala na ustawienie swoich celi do osiągnięcia, dzięki czemu zwiększymy naszą motywację do ćwiczeń. 

W łatwy sposób możesz dzielić się swoimi wynikami ze znajomymi. Zegarek wyposażony jest też w funkcję budzika działającego na tyle delikatnie, że nie musisz się martwić o obudzenie innych osób. Activity Meter Watch korzysta z interfejsu Bluetooth 4.0 ograniczając zużycie energii do minimum. 

Wbudowana bateria akumulatorowa wystarcza na 5 do 7 dni zwykłego użytkowania. Urządzenie jest w pełni odporne na warunki pogodowe, jednak nie można go używać podczas pływania lub pod prysznicem. 

Kompatybilne m.in z: iPhone 4S/5, HTC One, Galaxy S4, Xperia Z, LG 4X HD, iPad 3/4, iPad Mini, iPod touch 5 generacji. Funkcje wyświetlane na zegarku: monitorowanie ilości kroków, przebyty dystans, spalone kalorie, informacja czy osiągamy założony cel naszej aktywności, zmiana z trybu dziennego na tryb snu (ręczne przełączenie), godzina, budzik. 

Zestaw zawiera: monitor aktywności fizycznej i snu AM3, 2x opaska na nadgarstek (niebieska i czarna), 2x klips na pasek do spodni (niebieski i czarny), kabel ładujący USB.

Otwarte opakowanie.
 

PRODUKTY POWIĄZANE

Do góry