Uchwyt samochodowy do iPad Kenu Airvue - czarny

Producent: Kenu | Kod produktu: AV1-KK-NA

Cena brutto:

239 zł

Cena netto: 194,31 zł

Uchwyt samochodowy do iPad Kenu Airvue - czarny 

Airvue to przenośny uchwyt samochodowy na tablet, montowany na zagłówku fotela. Pozwala wygodnie oglądać filmy lub grać w gry podczas długich, nużących podróży, a dzięki rozsuwanemu mechanizmowi obsługuje wszystkie najpopularniejsze modele tabletów, w tym iPada mini, iPada Air, iPada Pro oraz większość tabletów z systemem Android.

ROZRYWKA W DRODZE
Uchwyt Airvue przymocowuje się do zagłówka fotela, czyli na idealnej wysokości do oglądania filmów z tylnego siedzenia samochodu.

PROSTY MONTAŻ 
Oczekujący na przyznanie patentu uchwyt montażowy Curve Mount wykonano z wytrzymałego materiału kompozytowego. Jego konstrukcja nie ma żadnych ruchomych części, dlatego montaż jest bajecznie prosty: wystarczy rozsunąć i zaczepić uchwyt między wspornikami zagłówka.

ROZSUWANE RAMIĘ
Uchwyt Airvue wyposażono w rozsuwany mechanizm sprężynowy, który dopasowuje się do większości tabletów (w tym iPada Air, iPada Mini, iPada Pro, Galaxy Tab, Kindle Fire i Surface Pro) oraz smartfonów.

SZEROKI ZAKRES REGULACJI
Dzięki specjalnemu mechanizmowi z kulą i panewką włożony do uchwytu tablet można przechylać do przodu, do tyłu lub na boki, a także obracać o pełne 360 stopni do pozycji pionowej lub poziomej.

NIE TYLKO W SAMOCHODZIE
Airvue da się zamontować nie tylko na zagłówku fotela samochodowego. Bez problemu możesz też umieścić uchwyt na rączce walizki, aby umilić dzieciom długie oczekiwanie na pociąg lub samolot, a nawet postawić go na stole lub biurku jak zwykłą podstawkę. To sprawia, że Airvue jest idealnym towarzyszem podróży nie tylko podczas wycieczek samochodowych.

Parametry

 • Waga:
  0.10 kg
 • Gwarancja:
  12 miesięcy
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  Kenu
 • Kolor:
  Czarny

PRODUKTY POWIĄZANE

Do góry