Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: Akcesoria dodatkowe

Waga iHealth WS-30 czarna Wi-Fi, Bluetooth, BMI

Wi-Fi, Bluetooth, BMI

Producent: Withings | Kod produktu: IWAWIWS30BK

Cena brutto:

439 zł

Cena netto: 356,91 zł

Za pomocą wagi Withings WS-30 możesz śledzić na bieżąco wszystkie informacje potrzebne do skutecznego przejęcia kontroli nad swoim ciałem, wagę oraz wskaźnik masy ciała (BMI).

Precyzyjny pomiar, dzięki zaawanasowanej technologii

W wadze Withings zastosowano innowacyjną, opatentowaną technologię Position Control, która zapewnia utrzymanie prawidłowej pozycji ciała, niezbędnej do przeprowadzenia dokładnego pomiaru. Przy każdym ważeniu, na ekranie wyświetlana jest informacja, czy postawa ciała jest właściwa, a w przypadku niewłaściwej postawy wyświetlane są strzałki pomagające ustawić się w poprawnej pozycji.

Aplikacja, która śledzi Twoje tendencje wagowe i dba o Ciebie

Darmowa aplikacja Withings Health Mate określa Twoje tendencje wagowe, pomaga wyznaczyć realne cele i monitoruje postępy, motywując do osiągnięcia upragnionej wagi. Każdy nowy pomiar jest automatycznie zapisywany. Dane prezentowane są w formie czytelnych wykresów, do których masz dostęp z każdego urządzenia z systemem iOS. Przestudiowanie historii wszystkich pomiarów pozwala zrozumieć jak bardzo masa ciała uzależniona jest od Twojego stylu życia. Im częściej się ważysz, tym więcej wiesz o swoim organizmie.

Łączność poprzez Wi-Fi i Bluetooth.

Waga łączy się z Twoim urządzenie mobilnym przez Wi-Fi i Bluetooth. Duży zasięgu Wi-Fi pozwala ważyć się w dowolnym pomieszczeniu Twojego domu. Z kolei łączność Bluetooth przydaje się podczas podróży. Waga sama decyduje o tym, jaki rodzaj łączności jest w danym momencie najwygodniejszy. Wystarczy się zważyć i wrócić do swoich zadań.

Jedna waga dla całej rodziny

Waga Withings WS30 może służyć całej rodzinie: rozpoznaje do 8 użytkowników. Każdy może mieć swój własny profil i mieć do niego niezależny od innych dostęp. Zdecyduj, kto może oglądać Twoje dane. Domyślnie są one prywatne, ale możesz przekazać je swojemu lekarzowi za pośrednictwem poczty elektronicznej lub podzielić się nimi ze znajomymi, korzystając z Facebooka i Twittera.

Darmowe konto online

Razem z wagą Withings otrzymujesz konto online, na którym możesz bezpiecznie przechowywać informacje o swoich pomiarach. Wszystkie gromadzone dane są przechowywane w Withings Health Cloud, gdzie chmura cyfr przekształcana jest w łatwe do odczytania wykresy, do których masz dostęp poprzez aplikacje mobilne gdziekolwiek jesteś. W każdej chwili możesz usunąć wybrane dane lub całe konto.

Ponad 60 kompatybilnych aplikacji

Masz do wyboru ponad 60 aplikacji kompatybilnych z wagą Withings. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany schudnięciem, śledzeniem swojej aktywności fizycznej czy kontrolą spożywanych kalorii, prawdopodobnie waga Withings WS30 jest kompatybilna z Twoją ulubioną aplikacją. Aplikacja Lose it! pozwala na ustalenie dziennego limitu kalorii, wprowadzenie informacji o spożytych posiłkach i wykonanych ćwiczeniach. 85% osób korzystających z tego programu pozbyło się zbędnych kilogramów.

Konfiguracja w 60 sekund

Początkowe skonfigurowanie wagi jest bardzo proste. Wystarczy stanąć na wadze, pobrać aplikację na telefon lub tablet i sparować z nim swoją wagę.

Waga, dzięki której nie zmokniesz

Waga Withings poza tradycyjną funkcjonalnością, dodatkowo powiadomi Cię o przewidywanych w danych dniu opadach deszczu. Symbol parasolki pojawi się na wyświetlaczu wagi po zakończeniu pomiarów. Prognoza jest generowana w oparciu o lokalizację adresu IP. Korzystanie z tej funkcjonalności wymaga podłączenia do sieci Wi-Fi.

Withings

Producent inteligentnych produktów i aplikacji, które pomogą Ci dbać o siebie i Twoich bliskich w bardzo prosty sposób. Dostęp do zasobów sieciowych, współpraca z wieloma urządzeniami mobilnymi i komputerami stacjonarnymi oraz ponad 100 aplikacji partnerskich czyni z produktów Withings bardzo popularne rozwiązania.
 • Waga:
  0.10 kg
 • Gwarancja:
  12 miesięcy
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  Withings
 

PRODUKTY POWIĄZANE

Do góry