Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: Apple Watch Series 2

Apple Watch Nike+ 42 MM Space Grey

2 generacja

Producent: Apple | Kod produktu: APPLE_MP0A2

Cena brutto:

1 949 zł

Cena netto: 1 584,55 zł

Radość z biegania i motywacja do treningu
 
Nowy Apple Watch Nike+ to Twój idealny partner do biegu. Nike+ to efekt pracy dwóch gigantów innowacji, zegarek który jest niezastąpiony podczas biegania i nie tylko. Cokolwiek robisz Apple Watch Nike+ będzie z Tobą współpracował, motywował i dawał Ci powody do czerpania radości z ćwiczeń. I co najważniejsze, nie musisz brać ze sobą nic więcej. Apple Watch Series 2 Nike+ nie potrzebuje iPhone'a do działania i jest od razu gotowy do biegu!
 
Nowy Nike+ posiada wszystkie cechy podstawowych modeli Apple Watch Series 2, takie jak wbudowany GPS, wodoodporność i bardzo jasny wyświetlacz do pracy w każdych warunkach. Dodatkowo Nike+ oferuje specjalnie zaprojektowane tarcze Nike w kultowych kolorach oraz apkę Nike+ Run Club. Nie ważne czy jesteś początkującym czy zaawansowanym biegaczem, dołącz do społeczności Nike+ Run Club i rywalizuj z innymi, czerp radość z biegów i motywację do pokonywania kolejnych kilometrów z innymi członkami!
 
 
Twój osobisty trener
 
Osiągnij więcej ze swoim osobistym trenerem. Apple Watch Nike+ jest wyposażony w zaawansowane rozwiązania, które są niezastąpione podczas biegania. Wewnątrz zegarka znajdziesz GPS oraz czujnik tętna, które współpracują z dedykowanymi aplikacjami, przesyłając precyzyjne wyniki. Włącz aplikację NRC i czerp radość z każdego pokonanego kilometra. Dzięki nowoczesnym funkcjom aplikacja precyzyjnie odczytuje Twoje wyniki i wyświetla je na czytelnej tarczy, byś mógł podejrzeć pokonany dystans lub czas biegu w każdej chwili.
 
 
Poza specjalną apką NRC masz też dostęp do podstawowej apki Trening, która służy do nadzorowania innych rodzajów ćwiczeń, takich jak jazda na rowerze, czy pływanie. Włącz ją, wybierz planowany rodzaj ćwiczeń spośród 12-stu dostępnych i określ swoje cele. Na tarczy Apple Watch będziesz miał podgląd realizacji celu, czas treningu oraz aktualne tętno.
 
 
 
Nike+ to dobry wybór!
 
Chciałbyś wiedzieć, jak bardzo aktywny jesteś na co dzień? Apple Watch Nike+ rejestruje cały Twój ruch podczas dnia, dzieląc wyniki za pomocą pierścieni aktywności: W ruchu, Na nogach i Ćwiczenie. Dzięki temu możesz na bieżąco śledzić, czy aby przypadkiem zbyt długo nie przesiadujesz podczas ładnego sobotniego popołudnia. Jeden ruch ręki i możesz podejrzeć, ile kroków wykonano lub ile kalorii spalono.
 
 
I nigdy więcej nie zapomnisz o tym, by dopełnić swoje dzienne cele. Wbudowany w Nike+ harmonogram biegów przypomni Ci o planowanej przebieżce. Ponadto możesz ustawić powiadomienia o aktywności znajomych, nadchodzącej pogodzie i podsumowania poprzednich ćwiczeń. Czerp motywację do biegania, rywalizuj  w tabelach wyników i udostępniaj swoje osiągnięcia.
 • Waga:
  0.10 kg
 • Gwarancja:
  12 miesięcy
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  Apple
 • Kolor:
  Złoty
 • Wyświetlacz:
  42 mm
 
Do góry