Oprogramowanie Parallels Desktop 17 Retail Full Box

| Kod produktu: PD17BXEU

Cena brutto:

637 zł

Cena netto: 517,72 zł

Czas dostawy Dostępny dostawa + 1-2 dni
Gwarancja brak gwarancji

Oprogramowanie Parallels Desktop 17 Retail Full Box

Zaprojektowany dla użytkowników komputerów Mac potrzebujących podstawowych funkcji do uruchamiania aplikacji innych niż Mac i woli kupować i instalować aplikacje  tylko ze sklepu App  Store.
Parallels Desktop 17 for Mac to szybka, łatwa i wydajna aplikacja do uruchamiania systemu Windows na komputerze Intel lub Apple M1 Mac wszystko to bez ponownego uruchamiania. Bezproblemowo przełączaj się między aplikacjami Mac i Windows, szybko i łatwo otwieraj pliki i aplikacje systemu Windows z Docka Mac i używaj gestów komputerów Mac w aplikacjach systemu Windows. 

Zachowaj wygląd i działanie systemu macOS, uruchamiając aplikacje systemu Windows obok aplikacji systemu macOS lub korzystając ze znanej estetyki pulpitu systemu Windows. Wysoka wydajność napędza najbardziej wymagające aplikacje, takie jak Visual Studio, AutoCAD lub Adobe Photoshop, obok popularnych aplikacji systemu Windows, takich jak Internet Explorer, Microsoft Office i Visio. Gdy już zaczynasz działać, przenieś pliki i zakładki przeglądarki z komputera MAC na komputer Mac.
Użyj ulubionego paska Touch Bar dla komputerów Mac w systemie Windows, skopiuj i wklej tekst i obrazy lub przeciągnij i upuść pliki między systemami operacyjnymi.

Automatyczna optymalizacja wydajności w oparciu o scenariusz użycia podstawowego, przydziel zasoby procesora CPU & memory w celu maksymalnej wydajności, włącz tryb podróży, aby wydłużyć czas pracy baterii w podróży, a także zaoszczędzić czas i miejsce na dysku dzięki wspólnemu dostępowi do plików i folderów Mac w aplikacjach systemu Windows.

Parallels Desktop 17 działa na najnowszych wersjach systemu macOS i obsługuje różne systemy operacyjne, w tym Windows 10, Ubuntu i inne dystrybucje Linuksa. Zawiera zestaw narzędzi Parallels Toolbox z  ponad 30  praktycznymi narzędziami ułatwiających wykonywanie codziennych zadań: nagrywanie ekranu, czyszczenie dysku, wykonywanie zrzutów ekranu lub pobieranie wideo wszystko to za pomocą jednego kliknięcia. Nic dziwnego, że Parallels Desktop for Mac jest kochany przez miliony użytkowników Komputerów Mac od ponad 15 lat.

Parametry

 • Waga:
  0.10 kg
 • Gwarancja:
  brak gwarancji
 • Miejsce gwarancji:
  Brak
 • Rodzaj:
  Maszyna wirtualna
 • Wersja:
  BOX
 • Licencja:
  Wieczysta
 • Liczba stanowisk/jednostek:
  1
 • Architektura:
  32-bit
  64-bit
 • Wersja językowa:
  wielojęzykowa
 • Wymagania sprzętowe:
  Minimum

  Aby uruchomić większość aplikacji, takich jak Microsoft Office, księgowość, handel, SAP, Matlab i inne.

  Procesor: Układ Apple M1, Procesor Intel Core 2 Duo, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Intel Core M lub Xeon
  Pamięć 4 GB pamięci RAM
  Składowanie Instalacja aplikacji 600 MB dla aplikacji Parallels Desktop
  Dodatkowe miejsce na dysku dla systemu operacyjnego gościa (w systemie Windows 10 wymagane jest co najmniej 16 GB)
  Grafika Układ Apple M1, Intel, AMD Radeon lub NVIDIA
  System operacyjny macOS Monterey 12 (po zwolnieniu), macOS Big Sur 11.1 lub nowszy, OS Catalina 10.15.7 lub nowszy, OS Mojave 10.14.6 lub nowszy, OS High Sierra 10.13.6 lub nowszy

  Najlepsza wydajność

  Dla aplikacji intensywnie korzystających z grafiki, dużych obciążeń i uruchamiania wielu maszyn wirtualnych.

  Procesor: Układ Apple M1, procesor Intel Core i5, Core i7, Core i9 lub Xeon
  Pamięć: 16 GB pamięci RAM lub więcej
  Składowanie: Dysk SSD
  Grafika: Układ Apple M1, karta graficzna AMD Radeon Pro
  System operacyjny: macOS Monterey 12 (po zwolnieniu), macOS Big Sur 11.1 lub nowszy, DirectX 11 wymaga co najmniej systemu macOS Mojave 10.14, ale działa najlepiej na macOS 10.15 Catalina i nowsze
 

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry