Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: Głośniki

Głośnik bezprzewodowy Jabra Solemat D-JAB

Producent: Jabra | Kod produktu: D-JAB

Cena brutto:

479 zł

Cena netto: 389,43 zł

TOWAR OTWARTY - NIEUŻYWANY, 100% SPRAWNY 

PRZENOŚNE ROZMIARY. IMPONUJĄCY DŹWIĘK.

Uniwersalny i wszechstronny przenośny głośnik bezprzewodowy z imponującym dźwiękiem Dolby®*, dzięki któremu możesz zabrać swoją ulubioną muzykę w dowolne miejsce. Wystarczy włączyć muzykę, a Solemate zajmie się resztą.

GŁOŚNIK ZE WZMACNIACZEM

Niech wzrok Cię nie zmyli ? ten niewielki głośnik naprawdę potrafi zagrać głośno! Solemate jest wyposażone w wydajny głośnik niskotonowy oraz specjalnie zaprojektowany kanał basowy, dzięki czemu potrafi dostarczyć imponujące niskie tony. Natomiast dwa tweetery generują doskonałej jakości wysokie tony.   

GOTOWY DO PODRÓŻY

Wrzuć go do torby i zabierz w podróż, aby zawsze być gotowym na rozkręcenie imprezy. Solidna budowa sprawia, że urządzenie jest odporne na kurz i zachlapanie, a wytrzymała, powleczona gumą podstawa chroni je przez uderzeniami i wstrząsami w podróży.

MOŻLIWOŚĆ PODŁĄCZENIA W KAŻDYM MIEJSCU

Zmień swojego laptopa, telefon lub tablet w przenośne kino, odtwarzacz muzyki stereo lub szafę grającą ? bezprzewodowo. Wystarczy sparować urządzenie Solemate z dowolnym urządzeniem za pomocą interfejsu Bluetooth lub NFC albo podłączyć przydatny przewód urządzenia.

DEDYKOWANA APLIKACJA JABRA SOUND APP

Odtwarzaj swoje utwory oraz zawartość YouTube z dźwiękiem w wysokiej rozdzielczości Dolby®*. Funkcja Jabra Social Jukebox? zmieni Twoje urządzenie Solemate w rewelacyjną przenośną szafę grającą, za pomocą której możesz wraz z przyjaciółmi utworzyć wyjątkową listę utworów na imprezę.

 • Waga:
  0.10 kg
 • Gwarancja:
  12 miesięcy
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  Jabra
 

PRODUKTY POWIĄZANE

Do góry