Słuchawki Beats Studio Buds - Czarne

Producent: Beats | Kod produktu: MJ4X3EE/A

Cena brutto:

899 zł

Cena netto: 730,89 zł

Napędzane doskonałym dźwiękiem
Marka Beats powstała, by muzyka brzmiała zgodnie z zamierzeniem twórcy. Słuchawki Beats Studio Buds zaprojektowano w oparciu o unikatową platformę akustyczną, aby zapewniać potężny, zrównoważony dźwięk w kompaktowej konstrukcji. Zastrzeżony dwuelementowy przetwornik membranowy w dwukomorowej obudowie generuje czysty dźwięk i gwarantuje idealną separację kanałów stereo. Zaawansowany procesor cyfrowy optymalizuje jakość dźwięku pod kątem głośności i czystości, a jednocześnie doskonale redukuje szumy. W rezultacie otacza Cię wszechogarniający dźwięk, który emocje płynące z nagrywania muzyki w studiu przenosi wprost do Twoich uszu i towarzyszy Ci przez cały dzień.

Hałas pod kontrolą
Dzięki dwóm różnym sposobom słuchania masz pełną kontrolę nad dźwiękiem. Aktywna redukcja hałasu (ANC) nieprzerwanie tłumi niepożądane hałasy z zewnątrz za pomocą precyzyjnie dostrojonego filtra, który dynamicznie dostosowuje się do warunków otoczenia. Jeśli chcesz słyszeć, co dzieje się wokół, jednym przyciskiem przełączasz się w tryb kontaktu. Skierowane na zewnątrz mikrofony scalają dźwięki z otoczenia z muzyką, zapewniając naturalne i niczym nieskrępowane wrażenia słuchowe.

Energia na cały dzień
Słuchawki Beats Studio Buds oferują nawet 8 godzin słuchania1 i dwa dodatkowe ładowania z kieszonkowego etui ładującego2. To oznacza, że łącznie odtwarzają dźwięk aż do 24 godzin. Po włączeniu trybu ANC lub trybu kontaktu słuchać możesz przez 5 godzin, a razem z etui – 15 godzin. Gdy bateria będzie na wyczerpaniu, 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel dostarczy energię na nawet 1 godzinę odtwarzania3. Bezprzewodowo znaczy bez ograniczeń.

Dopasuj pod siebie
Miękkie, silikonowe wkładki w trzech rozmiarach (małym, średnim i dużym) gwarantują indywidualne dopasowanie i akustyczną izolację, żeby dźwięk wszechogarniał jeszcze bardziej. Dostępne rozmiary zapewniają wygodę, stabilne ułożenie i pewność, że słuchawki pozostaną na miejscu. Dzięki smukłej, kompaktowej konstrukcji Beats Studio Buds bezproblemowo dotrzymują kroku Twojemu stylowi życia. Dopasowane kolorystycznie etui ładujące pozwala wszędzie zabrać słuchawki ze sobą, a jego zgrabna, zaokrąglona konstrukcja sprawia, że z łatwością mieści się w kieszeni lub torebce. Same słuchawki mają klasę ochrony IPX4, więc są odporne na działanie potu i wody4.

Niezawodne połączenie
Technologia Bluetooth® w standardzie Class 1 zwiększa zasięg interfejsu bezprzewodowego i redukuje zakłócenia. Dwa mikrofony z technologią kształtowania wiązki wykrywają głos i odfiltrowują hałas zewnętrzny, zapewniając wysoką jakość połączeń telefonicznych i znakomitą czystość głosu. Wbudowane elementy sterujące umożliwiają obsługę połączeń i sterowanie muzyką. Możesz też dostosować funkcję „Naciśnij i przytrzymaj”, tak aby współdziałała z funkcją ANC lub asystentem głosowym5.

Zgodność z systemami Apple oraz Android
Słuchawki Beats Studio Buds oferują jednodotykowe łączenie w parę z urządzeniami Apple6 oraz Android7 i łatwo łączą się przez Bluetooth. Aplikacja Beats dla systemu Android zapewnia dostęp do takich funkcji, jak wbudowane elementy sterujące, status urządzenia (tj. poziom naładowania baterii) oraz uaktualnienia oprogramowania sprzętowego. W przypadku urządzeń Apple funkcje te są wbudowane w system iOS, więc nie trzeba instalować żadnej specjalnej aplikacji. Co więcej, funkcję Siri można aktywować bezdotykowo, wypowiadając „Hej, Siri”8. Złącze USB-C umożliwia ładowanie z urządzeń z systemem Android i urządzeń Apple.

Najważniejsze cechy
Unikatowa platforma akustyczna zapewnia mocny i zrównoważony dźwięk

Aktywna redukcja hałasu (ANC) tłumi hałas z otoczenia, pozwalając zanurzyć się w bogatym dźwięku

Z łatwością przełączysz się w tryb kontaktu, w którym słychać wszystko wokół

Proste łączenie w parę jednym dotknięciem z urządzeniami Apple6 i Android7

Wysoka jakość połączeń telefonicznych i interakcji z asystentem głosowym dzięki dwóm mikrofonom z technologią kształtowania wiązki

Bezprzewodowe słuchawki douszne odporne na działanie potu i wody z klasą ochrony IPX44

Trzy rozmiary miękkich wkładek dousznych zapewniają stabilne i komfortowe dopasowanie oraz optymalną izolację akustyczną

Do 8 godzin słuchania1 (łącznie do 24 godzin z kieszonkowym etui ładującym)2

Bezdotykowe aktywowanie funkcji Siri przez wypowiedzenie „Hej, Siri”8

Najlepsza w branży łączność Bluetooth® w standardzie Class 1 gwarantuje większy zasięg i mniej zakłóceń

Uniwersalne ładowanie przez USB-C

Zawartość opakowania
Beats Studio Buds

Przewód do ładowania z USB-C na USB-C

Wkładki douszne w trzech rozmiarach — S/M/L (fabrycznie założony rozmiar średni)

Skrócona instrukcja obsługi

Naklejka z logo „b”

Karta gwarancyjna

Dane techniczne
Wysokość: 2,55 cm (etui), 1,5 cm (słuchawka)

Długość: 7,2 cm (etui), 2,05 cm (słuchawka)

Szerokość: 5,1 cm (etui), 1,85 cm (słuchawka)

Masa: 48 g (etui), 5 g (słuchawka), 58 g (łącznie)

Inne cechy: aktywna redukcja hałasu, Bluetooth, odporność na pot, bezprzewodowe

Format: dokanałowe

Połączenia: Bluetooth, Komunikacja bezprzewodowa

Źródło zasilania: zasilanie z baterii

Baterie: akumulatorowa litowo‑jonowa

Parametry

 • Waga:
  0.50 kg
 • Gwarancja:
  12 miesięcy
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  Beats
 • Sposób podłączenia:
  Bezprzewodowe
 • Kolor:
  Czarny

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry