Monitor Dell P2719H

Producent: DELL | Kod produktu: 210-APXF

Cena brutto:

1 328 zł

Cena netto: 1 079,85 zł

Monitor Dell P2719H

Więcej przestrzeni do pracy: cienki profil monitora i podstawa mniejsza o około 23% w porównaniu z poprzednim modele1 pozwalają zwolnić cenne miejsce na biurku.

Zwiększ wydajność: konstrukcja z cienką ramką z trzech stron pozwala cieszyć oko treściami z wielu monitorów bez żadnych przeszkód. W przypadku dwóch monitorów produktywność może zwiększyć się nawet o 18%2.

Więcej sposobów na wielozadaniowość: pracuj wygodnie na wielu ekranach i wybieraj wstępnie skonfigurowane szablony funkcji Easy Arrange w oprogramowaniu Dell Display Manager.
Funkcja automatycznego przywracania, która zapamiętuje układ w chwili zakończenia pracy, pozwala szybko rozmieścić sąsiadująco i zorganizować aplikacje, aby wrócić do pracy w mgnieniu oka.

Spójne i bogate kolory: szeroki kąt oglądania dostępny dzięki technologii IPS umożliwia wyświetlanie żywych kolorów — niezależnie od tego, gdzie siedzisz.

Zaprojektowany z myślą o Twoim stylu pracy
Porządek bez kabli: 
ukryj plątaninę kabli i skup się na pracy dzięki ulepszonej konstrukcji pozwalającej zarządzać kablami.

W trosce o oczy: monitor ma certyfikat TUV3 i został wyposażony w ekran z funkcją eliminującą migotanie oraz w funkcję ComfortView, która redukuje szkodliwe promienie niebieskiego światła.
Monitor powstał z myślą o optymalnym komforcie dla oczu, nawet w przypadku dłuższego oglądania.

Zadbaj o komfort: obracaj w pionie, pochylaj i obracaj w poziomie, aby dopasować wysokość monitora i zadbać o komfort przez cały dzień.
Możesz również przebierać w rozmaitych zestawach montażowych i podstawkach, między innymi VESA, aby cieszyć się jeszcze większą elastycznością.

Marka, na której można polegać
Firma Dell to marka monitorów nr 1 na świecie. Jesteśmy dumni z naszych starań o jakość produktów i najwyższe zadowolenie klientów.
 • Waga:
  4.00 kg
 • Gwarancja:
  24 miesiące
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  DELL
 • Rozdzielczoeść ekranu:
  1920x1080
 • Porty rozszerzeń:
  DisplayPort
  HDMI
  USB 3,0
 
Do góry