GoPro Karma Grip

gimbal

Producent: GoPro | Kod produktu: AGIMB-002-EU

Cena brutto:

1 595 zł

Cena netto: 1 296,75 zł

Nagrywaj naturalnie stabilizowane filmy, w których zwykłe ujęcia będą wyglądać wyjątkowo. Ciesz się profesjonalnymi filmami w jakości kinowej podczas wycieczek pieszych i rowerowych lub w czasie zabawy z dziećmi w parku. Uchwyt Karma Grip umożliwia filmowanie z ręki oraz kamerą zamocowaną na ciele z niezwykłych perspektyw dostępnych tylko dla kamer GoPro - teraz z funkcją profesjonalnej stabilizacji obrazu.
 
Najważniejsze cechy
 • Doskonała ergonomia
 • Zgodna z HERO4 Black, HERO4 Silver, HERO5 Black, HERO5 Session
 • Perfekcyjna stabilizacja obrazu
 • Nowe możliwości filmowania
 • Proste w obsłudze elementy sterowania kamerą pozwalają na bieżąco włączać i wyłączać zasilanie, zmieniać tryby pracy, rozpoczynać i zatrzymywać nagrywanie, regulować kąt kamery oraz dodawać HiLight Tags (Tagi najlepszego ujęcia). Capture incredible... dzięki Karma Grip.
 
Zdumiewająca stabilizacja filmów.
Stabilizowany film tak płynny, że zwykłe ujęcia wyglądają wyjątkowo. Biegaj, skacz, spaceruj, jeźdź na rowerze... Karma Grip zapewni stabilny obraz, który rzuci Cię na kolana.
 
Trzymaj w ręce. Załóż. Zakochaj się.
Uchwyt Karma Grip można trzymać w ręce lub zamocować na ciele, aby nagrywać niewiarygodnie płynne filmy bez drgań.
 
Bezproblemowa wygoda.
Karma Grip i kamera GoPro są stworzone dla siebie. Wystarczy podłączyć kamerę GoPro, włączyć uchwyt i ruszyć przed siebie. Obydwa urządzenia można ładować równocześnie, a materiał filmowy przenosić bez potrzeby odłączenia kamery.
 
Niewiarygodnie płynne filmy bez drgań
Ciesz się niewiarygodnie stabilnymi filmami w jakości kinowej podczas wycieczek pieszych i rowerowych lub w czasie zabawy z dziećmi w parku.
 
Trzymaj w ręce. Załóż. Zakochaj się.
Uchwyt Karma Grip umożliwia filmowanie z ręki oraz kamerą zamocowaną na ciele z niezwykłych perspektyw dostępnych tylko dla kamer GoPro - teraz z funkcją profesjonalnej stabilizacji obrazu.
 
Zamocuj do kamery HERO5 Black
Uchwyt Karma Grip zawiera wszystko, co potrzebne do zamocowania kamery HERO5 Black (kamera sprzedawana oddzielnie).
 
Zgodność z kamerami HERO4
Możliwość zamocowania kamer HERO4 w uchwycie Karma Grip z szelkami Karma do kamer HERO4 Black + Silver (sprzedawanymi oddzielnie).
 
Zgodność z dronem Karma
Stabilizator kamery można łatwo odłączyć od uchwytu Karma Grip i zamocować do drona Karma w celu rejestrowania stabilizowanego materiału filmowego z lotu ptaka.
 
Sterowanie kamerą i kątem filmowania na bieżąco
Proste w obsłudze elementy sterowania kamerą pozwalają na bieżąco włączać i wyłączać zasilanie, zmieniać tryby pracy, rozpoczynać i zatrzymywać nagrywanie lub dodawać HiLight
 
Tags (Tagi najlepszego ujęcia).
Opcjonalny przedłużacz Użyj uchwytu Karma Grip z opcjonalnym przedłużaczem1. Zamocuj stabilizator na kasku, a uchwyt przypnij do ramiączka plecaka.
 
Łatwe ładowanie i przenoszenie materiału filmowego
Kamerę GoPro i uchwyt Karma Grip można ładować równocześnie, a materiał filmowy przenosić bez potrzeby odłączania kamery.
 
Wyjątkowo długa żywotność akumulatora
Wbudowany akumulator pozwala na zasilanie uchwytu i kamery GoPro nawet przez dwie godziny (przy pełnym naładowaniu).
 
70% szybsze ładowanie
Ładowanie uchwytu Karma Grip nawet o 70% szybsze2 dzięki zastosowaniu opcjonalnej, międzynarodowej ładowarki GoPro Supercharger z dwoma portami.
 
Zoptymalizowany pod kątem kamer HERO5 + HERO4
Zapewnia pełną kontrolę nad kamerą, jej ładowanie i przenoszenie zawartości w przypadku kamer HERO5 Black, HERO5 Session, HERO4 Black i HERO4 Silver.
 
Podróżne etui w zestawie
Uchwyt Karma Grip jest dostarczany w lekkim etui ochronnym odpornym na warunki pogodowe.
 • Waga:
  1.00 kg
 • Gwarancja:
  12 miesięcy
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  GoPro
 
Do góry