Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: Pozostałe

MAPTAQ Q Car z kamerą, samochód na WiFi

Powystawowy - działa tylko z androidem

Producent: Maptaq | Kod produktu: 15961

Cena brutto:

369 zł

Cena netto: 300,00 zł

TOWAR POWYSTAWOWY.

QCAR to zwinny i szybki samochód RC (zdalnie sterowany), kontrolowany po WiFi przez iPoda, iPhona, iPad, dowolny tablet lub smartfon z systemem Android. QCAR wyposażony jest również w dyskretnie wbudowaną kamerę video z której obraz wyświetlany jest na żywo na ekranie urządzenia sterującego. Dzięki temu możesz sterować pojazdem bez bezpośredniego z nim kontaktu wzrokowego, wystarczy patrzeć na ekran. Ponadto rejestrowane materiały przechowywane są na bieżąco w pamięci urządzenia sterującego. Darmową aplikację "iConSpy" można pobrać zarówno w iTunes Store, jak i w Google Play. Szczegóły w galerii zdjęć poniżej.

Niemiecka marka MAPTAQ, obecna na rynku polskim od ponad roku, oferuje innowacyjne rozwiązania i najnowsze technologie z branży elektroniki sportowej. 

Główne cechy:

 

 1. QCAR może być sterowany przy użyciu: iPhone, iPad i każdego smartfona lub tabletu z systemem Android, za pośrednictwem WiFi. Łatwa do pobrania i zainstalowania, bezpłatna aplikacja "iConSpy" jest dostępna zarówno w iTunes Store, jaki o w Google Play.
 2. Zasięg samochodu wynosi od 30 do 50 metrów. Oferowane są 2 tryby sterowania pojazdem: dotykowy lub grawitacyjny.
 3. Niezależne zawieszenie osi samochodu zapewnia rejestrowanie wysokiej jakości filmów i zdjęć przez zintegrowaną kamerę.
 4. Filmy i zdjęcia dostępne są do oglądania od razu w tej samej aplikacji, której używamy do sterowania, nie ma konieczności odtwarzania ich za pomocą dodatkowych narzędzi. Zapisane zdjęcia i filmy można również łatwo umieścić w Internecie lub przesłać znajomym.
 5. QCAR SpyCam waży zaledwie 370 gramów i ma wymiary 16,4 x 11,1 x 7,8 cm.
 6. Prędkość 3-5m/s pozwala na bardzo szybkie przemieszczanie się pojazdu oraz świetną zabawę sterującego.
 7. Bateria litowo-jonowa w pełni ładuje się w 70 - 80 minut, co pozwala na około 15 minut zabawy.
 • Waga:
  0.50 kg
 • Gwarancja:
  7 dni rozruchowa
 • Miejsce gwarancji:
  Serwis TiO
 • Producent:
  Maptaq
 

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry