Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: Słuchawki

Słuchawki BEATS BY DR. DRE SOLO HD Czarne

Czarne

Producent: Beats | Kod produktu: 143357

Cena brutto:

879 zł

Cena netto: 714,63 zł

Dźwięk jest najważniejszy

Trzy lata pracochłonnych badań zaowocowały opracowaniem najbardziej niesamowitych głośników słuchawkowych jakie kiedykolwiek zbudowano. Beats cechują wysoce zaawansowane materiały i konstrukcja, która pozwala na wyzwolenie nowego poziomu dźwięku, dokładnego i precyzyjnego. Poprzez połączenie dużego mechanizmu membranowego z wysokiej mocy wzmacniaczem cyfrowym, Beats zapewniają bezprecedensowe połączenie super głębokiego basu, gładkich i niezakłóconych tonów wysokich oraz krystalicznie czystych wokali, których jeszcze nigdy nie słyszałeś w żadnych słuchawkach.


Mniej hałasu, więcej muzyki

Dzisiejsza, cyfrowa technologia umożliwia nagrywanie muzyki bogatszej w szczegóły niż kiedykolwiek wcześniej. Niestety, szczegóły te łatwo giną w dzisiejszym hałaśliwym świecie: na ulicy, w autobusie, w samolocie. Najlepsze wrażenia słuchowe tkwią nie tylko w tym, co słyszysz, ale w tym czego nie normalnie nie słyszysz. Technologia izolacji i aktywnej redukcji hałasu zewnętrznego firmy Monster, pozwala doświadczyć bogactwa wszystkich szczegółów, które artyści chcieli, byś usłyszał.


Ekstremalny komfort jest muzyką dla Twoich uszu

Z Beats, czujesz muzykę, a nie słuchawki. Przestronne nauszniki dają Ci dodatkowe miejsce na doświadczenie wyższego poziomu w komforcie słuchania. Wysokiej klasy gąbki w nausznikach pokryte bardzo miękkim i oddychającym materiałem.

Wygodne i stylowe słuchawki, dzięki którym usłyszysz każdy dźwięk muzyki.

Słuchawki, które są w stanie w pełni odtworzyć dynamikę dzisiejszej muzyki. Podobnie jak legendarne już Beats Studio okażą się z pewnością hitem. Te zewnętrzne słuchawki zapewniają równie rewelacyjne brzmienie przy mniejszej i lżejszej obudowie. Dzięki Beats Solo, będziesz w stanie wyciągnąć z utworu każdy muzyczny szczegół, nad którym muzycy i inżynierowie pracowali godzinami w studiu. Głębokie basy, potężnie brzmiące bębny. Wyraźne środkowe częstotliwości oraz czyste i niezniekształcone góry. Wszystko zapakowane w bardzo wygodna obudowę, która pozwoli Ci słuchać muzyki godzinami.
 

Bezpieczne, kiedy jesteś w ruchu

Beats Solo są bardzo poręczne i niezwykle lekkie, co bardzo dobrze przygotowuje je nawet do najbardziej aktywnego stylu życia. Ciągłe podróże, czy wizyta w siłowni z pewnością nie będą problemem. Design z 3 zginanymi miejscami pozwala zmieścić słuchawki do specjalnego pokrowca zabezpieczającego je przed uszkodzeniami.
 

Wbudowany panel kontrolny

Umieszczony na kablu panel kontrolny jest skonfigurowany z iPhonem i można odbierać połączenia nie wyjmując go z torby czy kieszeni. Pozwala on także na zdalne przełączanie, zatrzymywanie czy zgłaśnianie muzyki za pomocą przycisków volume, play/pause i tracking. Dodatkowo posiada wysokiej jakości mikrofon, umożliwiający połączenia telefoniczne iPhone'a.
 • Gwarancja:
  12 miesięcy
 • Miejsce gwarancji:
  Autoryzowany Serwis Producenta
 • Producent:
  Beats
 • Kolor:
  Czarny
 

PRODUKTY Z KATEGORII

Do góry